Kraków - co warto zobaczyć i gdzie warto zjeść

Nasze podróże, zakątki, które kochamy najbardziej :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Re: Kraków - co warto zobaczyć i gdzie warto zjeść

Post autor: yamaha » 04 maja 2016, 13:47

Ja wypic dobry koktajl w takim miejscu tez moge <mrgreen>
Ale juz nocowac bym nie chciala <strach>
Obrazek Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś. Obrazek

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe » 05 maja 2016, 00:36

yamaha pisze:(...)
(Lenus.... mam prosbe.... przenies potem te nasze wyglupy do mojego watku, co ? Zeby tu nie smiecic)
Dziewczyny, postarajcie się trzymać tematu danego wątku, bo po był stworzony i były przenoszone te wszystkie posty, aby służył też innym :-) Później będzie ciężko komuś znaleźć jakieś przydatne porady czy wskazówki, a myślę, że warto aby wątek pozostał merytoryczny.

O wszystkim można pogadać w ogólnym wątku. Przenoszenie postów, z jednego wątku do drugiego, później znowu ich przenoszenie itp. zabiera Nam trochę czasu, pamiętajcie o tym, a to, co robimy to robimy właśnie dla Was, a później jak przeczytam, że coś trudno znaleźć... ;-)) Ja bez problemu znajdę jakikolwiek temat na forum, dość nowy użytkownik już niekoniecznie ;-))

Pozostańcie Krakowskie <lol> !

Swoje posty usunę później.
obrazek

Awatar użytkownika
Marzenciam

Post autor: Marzenciam » 20 kwie 2017, 12:50

Oj dopiero trafiłam na ten wątek...

Odkąd jeżdżą takie czerwone autobusy po kraju to droga między Wrocławiem a Krakowem znacznie się skróciłam dlatego często bywam.
Mamy swoją ulubioną restaurację na Kazimierzu 'Marchewka z Groszkiem' - pyszne, polskie jedzenie. Polecam!
W rynku, na tej ścianie co sklep Wedla, jest knajpka 'Kasza Nasza' - różne wariacje z kaszami! I jak na takie miejsce całkiem nie drogo!

A po obiadku, na dobre trawienie, uwielbiam nalewki w Szambelanie na Brackiej (nalewka Szefa jest de best) :party:
Marzena

obrazek

ODPOWIEDZ