Farah & Kajri - nasze radości

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Re: Farah & Kajri - nasze radości

Post autor: Sonia » 14 sty 2016, 08:27

Sylwio wszystkiego najlepszego, szczęścia, spełnienia marzeń tych osobistych i hodowlanych i zdrówka życzę :tort: :winko:
:redrose: :kwiatek: :redrose: :kwiatek: :redrose:
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent

Post autor: elwiska3 » 14 sty 2016, 19:53

:tort: Wszystkiego najlepszego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
obrazek

maj-a28
Hodowca
Hodowla: Z Zielonego Gaju*PL
Kontakt:

Post autor: maj-a28 » 14 sty 2016, 22:08

Sto lat i spełnienia wszystkich marzeń ! :redrose: :winko:

Awatar użytkownika
mocca6

Post autor: mocca6 » 14 sty 2016, 22:12

Sto lat <mrgreen>
Obrazek

Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Kontakt:

Post autor: maga » 15 sty 2016, 17:07

I ode mnie sto lat :redrose:

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Post autor: yamaha » 14 sty 2017, 08:23

No BEZ JAJ <strach>
Ani jednago wpisu w tym watku przez ROK ?? ?? ??

STOOOOOOOO LAT :tort: :tort: :tort: :tort:

I koniecznie sie popraw :bicz:
<mrgreen> ;-)) :kwiatek:
Obrazek Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś. Obrazek

Awatar użytkownika
Sylwia
Hodowca
Hodowla: Pretty Baloo*PL
Kontakt:

Post autor: Sylwia » 19 sty 2017, 23:34

To prawda, zaniedbałam moje dziewczynki bardzo... <oops> Ale na szczęście tylko "forumowo" :-)

Bardzo dziękuję za życzenia, również te wcześniejsze <oops> <serce> :kiss:

Bardzo dużo działo się w naszym życiu podczas ostatniego ponad roku, aż nie wiem od czego zacząć aby choć trochę forumowym ciociom przybliżyć.
Gdzieś na samym początku ubiegłego roku, chyba w ramach postanowień noworocznych, dojrzałam (po długim okresie dojrzewania ;-)) ) do męskiej decyzji (choć w sumie to chyba damskiej), że czas postawić wiele na jedną kartę, wziąć ślub na długie lata z bankiem (choć ogólnie do ślubu mi nie spieszno) by nabyć własne M, takie w którym będzie nam już naprawdę wygodnie i zakotwiczymy w nim na długo.
Oczywiście takie, które oprócz oprócz ludzkich potrzeb uwzględnia równie mocno kocie potrzeby <roll>

I tak po bardzo intensywnych poszukiwaniach, obejrzeniu wielu M, w końcu wybór padł na to jedno właściwe.
Ze szczęśliwej posiadaczki M, szybko przeistoczyłam się w "szczęśliwą" szefową ekipy remontowej.
Oj i tu trzeba by się zatrzymać i długo opowiadać, co rozumie zapewne każdy kto choć raz przeszedł generalny remont (między pracą a prowadzeniem drugiego domu :mdleje: ).
Oprócz wielu widocznych pozytywów, nerwy wystawiane były na coraz większą próbę przez co chyba jeszcze dziś potrzebuję jakiejś terapii i długich wakacji by odzyskać w pełni równowagę wewnętrzną <diabeł> <lol>
Summa summarum, po kilku niełatwych miesiącach - osiedliliśmy się w naszym nowym miejscu na ziemi <tańczy>

Druga połowa roku przyniosła kolejne bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu <serce>
Już od dawna czekaliśmy na kolejne Baloosiowe dzieci, jednak gdy ludzkie plany pozwalały, dziewczynki nie myślały o macierzyństwie.
Z kolei bardzo o nim myślały wraz z początkiem naszego big remontu :mimbla: , ale wtedy musiały poczekać aż w naszym nowym domku nastanie przytulny spokój i warunki do macierzyństwa sprzyjające ;-))
W końcu po wielu miesiącach oczekiwania, 1 sierpnia przywitaliśmy na świecie równie mocno wyczekane B-Baloosie <serce>
Pąteczka radosnych, kolejnych wyjątkowych dzieci znów przewróciła nasze życie pozytywnie do góry nogami :kotek:
Postaram się przedstawić bliżej Ciociom urocze B-Baloosie, ale to już nie w tym poście :)
Choć jeden z naszych B-Baloosiów, Bellutka, uratowała honor rodziny i już się przedstawiła razem ze swoją mamusią w swoim własnym wątku na forum <serce> <serce>

Dzieci wyprowadziły się już do swoich cudownych domków, a u nas znów nastał spokój (a w zasadzie pewien rodzaj pustki).
Mieszka z nami jeszcze jedna B-Baloosiowa dziewczynka, Bijou, która na razie oficjalnie ma status w obserwacji i tak obserwujemy sobie jak coraz piękniej rośnie <gwiżdże>

Próbowałam już nieraz trochę nadrobić wątki znajomych i mniej znajomych kotków, z reguły w porach gdzie w większości ludzie już smacznie śpią :aaa: ale przy braku możliwości systematycznego czytania nie jest to łatwe <hm>
Niemniej wszystkie ciocie bliżej i mniej znane serdecznie pozdrawiamy i postaramy się zaglądać do Was w miarę możliwości czasowych :) :kwiatek:

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Post autor: yamaha » 14 sty 2018, 08:29

I znowy caly rok CISZA w tym watku :((((

STOOOOOOOOO LAT :tort: :tort: :tort: :tort: :tort: i wszystkiego NAJ :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :winko:
Moze kolejne urodziny przywolaja Cie do porzadku :lol:
W koncu "im starszy tym madrzejszy", nie ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-))
Obrazek Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś. Obrazek

Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Kontakt:

Post autor: maga » 14 sty 2018, 10:24

100 lat :orkiestra: :redrose:

I cobyś do nas nie zaglądała co 100 lat :devil:

ODPOWIEDZ