Kabriruski :)

Wiry k/Poznania, bikolory. HODOWLA JEST ZAMKNIĘTA
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Re: Kabriruski :)

Post autor: Sonia » 05 sty 2019, 19:14

:kotek: kochana koteczka. Koty potrafią w subtelny i nienachalny sposób pokazywać, że jednak kochają nas i tęsknią, mimo że wydają się takie niedotykalskie i pozornie obojętne.
Mój Tami nigdy z nami nie śpi, nie da się nosić na rękach i trzymać na kolanach, ale z wiekiem okazuje mi takie przywiązanie, że zawsze wszędzie za mną chodzi, a szczególnie jak już idę do łazienki. Choćby nie wiem jak twardo sobie spał a ja na paluszkach idę do kibelka żeby go nie obudzić, to za chwilę i tak patrzę a tu idzie Tumisiatko i kładzie się na podłodze koło mnie. Ostatnio poszłam przez garaż na dwór, to Tz mi potem powiedział, że on siedział w wiatrołapie przy drzwiach i miauczal. Jak wróciłam to choćby nigdy nic poszedł leżeć do swojego pokoju.
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

kinus
Hodowca
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus » 06 sty 2019, 01:20

Ja wierzę, że koty widzą więcej niż my. Miałam mnóstwo sytuacji, które są jak z filmu "Duch".
Co ciekawe, mój syn też to czuje i czasami, gdy sytuacja się powtarza, mówi "cześć tato". Wierzy, że tata jest, tylko w innym wymiarze.
Kinus hodowla kotów brytyjskich Kabrirus*PL
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Post autor: yamaha » 06 sty 2019, 08:48

Bo JEST, na pewno JEST. :hug:
Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.

Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Danusia » 07 sty 2019, 17:10

:serce:
Zastanawiam się, czy napisać co czuje .......

No ja jestem w typie Mariuszka ja czuje ...... ja wiem .....

Koteczka gwiazdeczka kochana daje Ci znaki ,wspiera :serce: :milosc: ona wie , ona widzi inaczej swoimi zmysłami. Koty są niesamowite.
Cudowna istotka chce być ze swoim Panem :serce:

....... :hug:
Kala Agilis Cattus *PL 26.08.2011r. Obrazek Kolorado Amazing Aisha * PL 01.09.2010r.Obrazek

Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent

Post autor: asiak » 07 sty 2019, 18:32

Aż mi się łezka zakręciła w oku :((((
obrazek obrazek

kinus
Hodowca
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus » 07 sty 2019, 22:31

Jest taka książka dla dzieci, Wiele światów Albiego Brighta, napisał ją Christopher Edge.
"Podobno istnieje wiele równoległych światów. Mogą one różnić się między sobą tylko drobnymi szczegółami. Być może w równoległym świecie nasze życie wygląda zupełnie inaczej. Albie, chłopiec, który swoje imię otrzymał po sławnym naukowcu Albercie Einsteinie, postanawia wyruszyć w ryzykowną podróż do innego świata. Ma po temu bardzo ważny powód: jego mama umarła. Być może w innym, równoległym świecie wciąż żyje. Albie musi to sprawdzić. Czy odnajdzie swoją mamę?"
dzieciom, których rodzice umarli, warto ją dać do przeczytania, budzi nadzieję, że rodzic gdzieś tam jest
u nas wtedy jest Lusia na miejscu swojego Pana, żarówka iskrzy, choć co chwilę wymieniana i takie tam trzaskanie drzwiami nieistniejącymi, które słyszę ja i koty, bo podrywają głowy
Kinus hodowla kotów brytyjskich Kabrirus*PL
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kabrirus*PL”