Forum o kotach Agilis Cattus - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Forum o kotach Agilis Cattus”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Forum o kotach Agilis Cattus”, „https://forum-agiliscattus.pl”, zgadzasz się na wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Forum o kotach Agilis Cattus” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Forum o kotach Agilis Cattus” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Bardzo proszę o uważne przeczytanie poniższych warunków zarówno regularnych użytkowników, jak i rejestrujących się na forum Hodowców.

1) Na forum Agilis Cattus witani są serdecznie wszyscy nowi użytkownicy, pragnący wymieniać się swoimi doświadczeniami na temat kotów, zdobywać wiedzę o tych fascynujących zwierzętach, czy pragnący po prostu porozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach, nie tylko tych związanych z kotami. Hodowcy, jako użytkownicy szczególni, bo kształtujący wiedzę i spojrzenie na koty osób często dopiero zaczynających swoją przygodę z tymi zwierzętami, to grupa bardzo na forum pożądana, ale zarazem taka, której Administrator stawia szczególne wymagania.

2) Akceptując niniejszy regulamin i rejestrując się na forum, Hodowca przyjmuje do wiadomości, że w przypadku postępowania niezgodnego z etyką hodowcy, łamania regulaminów hodowlanych i postępowania przynoszącego ujmę środowisku Hodowców, jego hodowla zostanie usunięta z działu hodowlanego Forum Agilis Cattus, a użytkownik usunięty z bazy użytkowników. Administrator będzie usuwał Hodowców sprzedających zwierzęta w miejscach, w których warunki uwłaczają godności zwierzęcia i sprowadzają je do przedmiotu, lub są sprzeczne z przepisami o poszanowaniu praw zwierząt, czyli na bazarach, targowiskach, aukcjach, i tego typu miejscach, zarówno w formie elektronicznej, jak i fizycznej, bez względu na przynależność klubową i przepisy obowiązujące w klubie danego Hodowcy..

3) Administrator i Moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie Administratora, Moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich), i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Do obowiązków Administratora i Moderatorów należy utrzymanie porządku na Forum, w związku z tym mają prawo do łączenia bądź usuwania zdublowanych postów bądź tematów, oraz przesuwania ich do odpowiednich działów. Usuwane są jedynie posty o tym samym brzmieniu powielone w wielu tematach, poza tymi wyjątkami wszystkie posty napisane przez użytkowników pozostają na forum w formie takiej, w jakiej zostały opublikowane - prosimy o zwrócenie uwagi na pisownię i zawartość.

4) Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów postów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, Administrator i Moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, Administrator i Moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5) Obrazki umieszczane w podpisach nie mogą być wyższe niż 70 px, a jeśli jest ich więcej, muszą mieścić się w jednej linii. Obrazki wyższe niż 70 px, bądź zajmujące więcej niż jeden wiersz, będą odpowiednio zmniejszane przez Administratora Forum. Podpis składać się może z dwóch linii - w jednej pozdrowienie w formie tekstu, w drugiej ewentualnie obrazek/baner. Wyższe podpisy, nadmiernie rozbudowane, będą modyfikowane przez Moderatorów.

Przed założeniem nowego tematu prosimy o skorzystanie z funkcji „Szukaj”, która znajduje się w górnym panelu forum.

W postach nie używamy, poza sytuacjami wyjątkowymi, koloru czerwonego. Ta sama zasada obowiązuje w podpisach.Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.