Prośba o pomoc

Awatar użytkownika
Karioka

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Karioka » 17 wrz 2019, 08:10

Takie coś to mnie wkurza.
Czy ta dziewczyna z Kotłowni nie może tego gdzieś zgłosić? Połączyć siły z pozostałymi "wygranymi" i narobić koło pióra takiej firmie?
Są w końcu jeszcze w tym kraju jacyś dobrzy dziennikarze. Nie wiem, sama bym coś zrobiła, jednak potrzebne są dowody. Ale sprawę powinno się nagłośnić. A wspomnianą firmę doprowadzić do upadku.

Awatar użytkownika
Karioka

Post autor: Karioka » 17 wrz 2019, 08:43

Przejrzałam Facebook fundacji, znalazłam tylko wielkie podziękowania za tę akcję.
Dlaczego nikt nie zrobił zdjęć daty ważności karmy i nie opisał sytuacji?

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 17 wrz 2019, 16:54

Bardzo trafne. Napiszę do dziewczyny z pytaniem. Jak mi odpisze, wkleje tutaj odpowiedź.

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 17 wrz 2019, 19:36

Taką odpowiedź dostalam
"jest zgloszone, czekamy na rozwiniecie akcji w najblizyszym tygodniu, jesli karmy nie wymienia na inny termin waznosci i dostarcza brakujace kg wtedy umiescimy opinie. Podziekowania byly napisane w dniu ogloszenia wynikow a nie w dniu dostarczenia karmy. kazda fundacja z 3 wygranych zostala tak potraktowana, bardzo nie elegancko. :( Na FB tej firmy zostalo tez usuniete komentarze; bedziemy musieli dac na stronie Fundacji wtedy ta opinie."

Awatar użytkownika
Karioka

Post autor: Karioka » 17 wrz 2019, 20:10

Hmm. Ja od razu opisałabym sytuację i zamieściła zdjęcia. Wtedy może presja by pomogła. I całość tak czy inaczej należałoby nagłośnić i to tak, żeby nigdy więcej nikt się nie połasił na wciskanie komuś przeterminowanej karmy. I to nie tylko Facebook. Może jakaś gazeta by się zainteresowała, może jakiś reporter tv, jakby poszukać. Niestety opinia na stronie "jakiejś małej" fundacji raczej nie wywrze na nikim wrażenia. Taka smutna prawda.
Nie bardzo rozumiem taką bierność. Z jednej strony piszą w jak złej są sytuacji, że nie będą mieć czym kotów nakarmić, a z drugiej czekają na niewiadomo co. I pewnie będą czekać długo...

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 17 wrz 2019, 21:36

A może poczują się na tyle żeby tą karmę zostawić i dodatkowo wysłać z dobrym terminem ważności. Ja nic nie jestem wstanie zrobić. To już leży w gestii fundacji. Jak będę coś wiedziała to się podzielę wiadomościami.

Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent

Post autor: jasminka » 30 wrz 2019, 09:51

Nie mówię ze tak powinno być lub ze to pochwalam bo karma powinna być świeża ale sama czasem kupuję karmę z krótkim terminem ważności jeśli jest w dobrej cenie,nigdy nic złego z tą karmą nie było ,dla siebie też czasem kupuję z towarów które są na ''wylocie'' i żyję :) jedyne co jest złe to to że firma organizując akcję powinna dać produkt dobrej jakości bo to o nich świadczy i jest ich reklamą,jeśli chodzi o wymianę karmy to pewnie będzie wymiana opakowań a środek pozostanie bez zmian :-/////
Iza

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 03 paź 2019, 11:19

Wiem, że lepsza taka karma niż żadna Tym bardziej że schronisko zadłużone a kotów przybywa. Co nie zmienia faktu, jak źle się firma zaprezentowała.
"Jesli chodzi o karme firma powiedziala ze bedzie dawac karma co jakis czas... CZAS pokarze. taka odp na dzien dzisiejszy." Tak napisała dziewczyna, która się tym zajęła. Oby firma dotrzymala słowa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”