ZDYBANI czyli na gorącym uczynku

Awatar użytkownika
mimbla
Kontakt:

ZDYBANI czyli na gorącym uczynku

Post autor: mimbla » 07 sty 2012, 14:41

Ogłaszam coroczny konkurs fotograficzny. Żeby odczarować trochę pesymizm, który nas dopadł w wątku o użalaniu, popatrzmy sobie na jakieś zabawne zdjęcia.

Tym razem zgodnie z tytułem ścigamy się w kategorii ZDYBANI. Dokumentujemy moment przyłapania kota:
- na gorącym uczynku: np. w miejscach niedozwolonych, na wykonywaniu dziwnych i podejrzanych czynności.
- z miną głupią / zaskoczoną / śmieszną.

Zdjęcie ma wywołać minimum duży uśmiech na twarzy, lepiej jednak, żeby wywoływało niezdrowy rechot, wtedy szanse na zwycięstwo są największe.

Zasady przyjmowania zdjęć do konkursu:
- Każdy może przysłać tylko 3 zdjęcia.
- Zdjęcia powinny być takiej jakości, jakiej zwykle wstawiacie na fora- w formacie JPG. Zdjęcie musi być czytelne, nie każcie się domyślać glosującym, co na nim jest.
- Zdjęcia, które już kiedyś publikowaliście na forum, a wpisuja się w temat konkursu, jak najbardziej mogą brać w nim udział- pogrzebcie w kartach pamięci i na dyskach.
- Każdy może przysłać zdjęcia tylko swojego autorstwa. Wklejanie cudzych zdjęć i kopi Demotywatorów, Kotburgerów i innych takich jest niedozwolone.
- Zdjęcia przysyłacie do mnie mejlem TYLKO na adres zdybani@tlen.pl Termin nadsyłania zdjęć- 28 stycznia o godzinie 23:59. Macie jeszcze 3 weekendy na ewentualne zdybanie kota na gorącym uczynku :D
- Na każdy Wasz mejl w ciągu doby dostaniecie odpowiedź z informacją czy i ile zdjęć dotarło.
- Nie wrzucamy zdjęć indywidualnie do tego wątku- wszystkie zostaną przeze mnie umieszczone w tym samym czasie wraz z numeracją i ankietą.
- Wybierać będzie Kapituła, czyli Wy! Każdy dostanie możliwość oddania 7 głosów, bo to liczba szczęśliwa. Wygrają 3 zdobywcy najwiekszej liczby głosów: przyznamy 1 nagrodę główną i 2 wyróżnienia. Głosować będą mogli tylko użytkownicy należący do grupy Forumowicze. Także od razu informuję, że zakładanie nowych kont celem nabijania głosów mija się z celem. Z każdym głosowaniem mamy coraz więcej doświadczenia. <diabeł>
- Ankieta pojawi się 29 stycznia.
- Głosować będziemy przez tydzień od wrzucenia przeze mnie zdjęć na forum.
- Wynik zostanie ujawniony dopiero po zakończeniu głosowania.
- Nagrody zostaną własnoręcznie zmajstrowane przez niejaką mimblę i na pewno nie będą podobne do nagród z zeszłego roku. <diabeł>

Czekam niecierpliwie na Wasze zdjęcia!
tis but a scratch!

http://purrfidious.blogspot.com/

Awatar użytkownika
mila25
Hodowca

Post autor: mila25 » 07 sty 2012, 14:57

No i poprawiłaś mi humor <ok>
Kamila i Piotrek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Post autor: Mago » 07 sty 2012, 15:01

Będzie się działo! :-)

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia » 07 sty 2012, 15:02

Jaki fajny konkurs <klaszcze> Tylko skąd ja wytrzasnę takie foty, przy moich mopsach znudzonych, przecież oni chyba nigdy głupiej miny nie zrobiły, co najwyżej dostojną, albo zniesmaczoną :mimbla: <lol>
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
mimbla
Kontakt:

Post autor: mimbla » 07 sty 2012, 15:08

Sonia pisze:Jaki fajny konkurs <klaszcze> Tylko skąd ja wytrzasnę takie foty, przy moich mopsach znudzonych, przecież oni chyba nigdy głupiej miny nie zrobiły, co najwyżej dostojną, albo zniesmaczoną :mimbla: <lol>
Może mina im się nie zmienia, ale na pewno nie są aniołkami <lol> To w końcu nie jest konkurs tylko na minę <diabeł> Poza tym nie można rokrocznie zgarniać pierwszej nagrody <lol>
tis but a scratch!

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia » 07 sty 2012, 17:50

mimbla pisze:
Sonia pisze:Jaki fajny konkurs <klaszcze> Tylko skąd ja wytrzasnę takie foty, przy moich mopsach znudzonych, przecież oni chyba nigdy głupiej miny nie zrobiły, co najwyżej dostojną, albo zniesmaczoną :mimbla: <lol>
Może mina im się nie zmienia, ale na pewno nie są aniołkami <lol> To w końcu nie jest konkurs tylko na minę <diabeł> Poza tym nie można rokrocznie zgarniać pierwszej nagrody <lol>
;-( <lol>
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
Matyldonka

Post autor: Matyldonka » 07 sty 2012, 18:23

Jak Mimbla bedzie wysyłać na swojego maila Iggiego to wszystkie przepadłysmy <mrgreen>
Kiedy nabroisz - po prostu mrucz i wyglądaj słodko

obrazek

Awatar użytkownika
mimbla
Kontakt:

Post autor: mimbla » 07 sty 2012, 18:38

Powinnam jeszcze dopisac, że w konkursie nie może brać udziału Organizator ani członkowie jego rodziny <lol> Iggiego mianujmy Patronem ;-))
tis but a scratch!

Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: Anka » 07 sty 2012, 18:42

a Różowe tez można wysyłac?? Bo Młoda nam nagminnie podkrada pierniki z choinki i przyłapana robio głupawe miny sugerujące wrodzoną niewinnosc <lol>
Lucka przyłapanego mam, ale starą fotę sprzed roku i kawałek nieostrego filmiku :-)

Renia

Post autor: Renia » 07 sty 2012, 20:09

Nareszcieeeeeeeeeeee <lol>
Aparaty w dłoń i DYBIEMY :brzydal:
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ