Feliway

O kotach ogólnie, nie tylko brytyjskich - jak się przygotować, jak sobie radzić z więcej niż jednym, koty a inne zwierzęta w domu, nie licząc dzieci :)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent

Re: Feliway

Post autor: nmin » 22 lut 2017, 00:38

Jeszcze jedno pytanie o Feliway i noworodka. Na ile przed porodem warto go wpiąć? Tak z dwa tygodnie przed oficjalnym terminem? Wiadomo, że porodu nie zaplanuje się z kalendarzem w ręku jak dokocenia, a ja nie mam pojęcia, czy młodzież mi się raczej pospieszy, czy raczej posiedzi. Z jednej strony szkoda mi puszczać Feliway w powietrze na próżno przez np. miesiąc, ale z drugiej, nie chcę obudzić się z ręką w nocniku, jeśli okaże się, że urodzę przed terminem.
Mam jeden zestaw z dyfuzorem i jeden dodatkowy wkład, czyli 2x30 dni.

Dobra, jeszcze jedno pytanie ;-)) Czy Feliway będzie słabiej działał przy częstym wietrzeniu mieszkania? Mamy wewnątrz bardzo ciepło i nieraz całymi dniami trzymam otwarte okno.
"Pet? Did you just call me a pet? For the record: I'm not a pet, I'm a companion!"

obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth » 09 paź 2019, 10:33

Ja mam szybkie pytanko :) Czy oba rodzaje Feliwaya mają ten sam dyfuzor? Jakbym chciała kupić Feliway Friends, to będzie mi pasował do dyfuzora ze standardowego?
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kasik » 11 paź 2019, 07:06

Luinloth pisze:
09 paź 2019, 10:33
Ja mam szybkie pytanko :) Czy oba rodzaje Feliwaya mają ten sam dyfuzor? Jakbym chciała kupić Feliway Friends, to będzie mi pasował do dyfuzora ze standardowego?
Tak, oba pasują 😊
obrazekobrazek

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth » 11 paź 2019, 08:09

To dobrze, bo już zamówiłam sam flakonik :)
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kot i człowiek”