Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent

Re: Wszystko o zabawkach dla kotów!

Post autor: nmin » 16 cze 2017, 07:31

To pewnie coś takiego jak myszka z Zooplusa. Aryi przeszła już największa faza na maltretowanie jej, ale nadal lubi jej czasem pokazać, kto tu rządzi ;-))
"Pet? Did you just call me a pet? For the record: I'm not a pet, I'm a companion!"

obrazek obrazek

Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent

Post autor: nmin » 16 cze 2017, 17:12

Jestem akurat w Polsce. Miałam okazję wejść do TKMaxx, więc weszłam i kupiłam tego ptaszka. A co tam, bateria w myszce w końcu padnie, a zaraz urodziny Aryi :lol:
Aga L. pisze:
14 cze 2017, 16:15
Byłam w kilku TKMaxach i tylko w jednym widziałam te ptaszki ale nie cwierkaly, one mają jakiś mechanizm czy cwierkaja samoistnie przy podrzucaniu przez kicię?
Ten, którego mamy, ma blokadę. Przezroczysty pasek. Trzeba wyjąć, wtedy zacznie ćwierkać. Z opakowanego nie wyjmiesz :)
"Pet? Did you just call me a pet? For the record: I'm not a pet, I'm a companion!"

obrazek obrazek

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Skontaktuj się ze mną:

Post autor: MoniQ » 01 lip 2017, 20:59

Po rekomendacji mojej siostry, która wypróbowała na swoim kocie, zakupiłam u jednej pani dwie kurki z walerianą. Powiem Wam, szał :)
Skoki, kopanie, boksowanie, lizanie, gonitwy....
Nawet Mordimuś, który generalnie nie bawi się sam i zawsze musi mieć człowieka do obsługi, szaleje z kurką :)
Obrazek

Dla chętnych podam namiary na FB, bo chyba tylko tą drogą się zamawia, choć pewna nie jestem... Trochę długo czekałam, ale radość kotów mi to wynagrodziła :)
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent

Post autor: nmin » 02 lip 2017, 17:30

Eddie bardzo lubi się poznęcać nad tym:
Obrazek

Więc już dawno wpadła mi w oko ta zabawka. Trochę się wahałam, bo jednak kolejny rupieć w domu, a rzeczy nie ubywa (zwłaszcza, że powoli dochodzą zabawki dziecięce). Wczoraj trafiliśmy w sklepie za £3, więc co tam, wzięliśmy :lol: I wiecie, że się bawią? Na zmianę, i Arya, i Eddie. Raz bawiły się RAZEM! A moje koty przebywają na jednym metrze kwadratowym bez awantury tylko, gdy czekają na puszkę albo znajdą owada :roll: Trochę lekkie, więc przy dużym podekscytowaniu się przesuwa, ale nie jest to wielki problem...
Obrazek

Na Aliexpress też są jak coś ;-)) https://www.aliexpress.com/item/New-201 ... 86ea8c214a

obrazek obrazek

Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent

Post autor: sandra » 02 lip 2017, 18:55

MoniQ pisze:
01 lip 2017, 20:59
Po rekomendacji mojej siostry, która wypróbowała na swoim kocie, zakupiłam u jednej pani dwie kurki z walerianą. Powiem Wam, szał :)
Skoki, kopanie, boksowanie, lizanie, gonitwy....
Nawet Mordimuś, który generalnie nie bawi się sam i zawsze musi mieć człowieka do obsługi, szaleje z kurką :)
Obrazek

Dla chętnych podam namiary na FB, bo chyba tylko tą drogą się zamawia, choć pewna nie jestem... Trochę długo czekałam, ale radość kotów mi to wynagrodziła :)
Nasza Krabrikowa mama :lol: (Maga) też szyje takie walerianowe cuda.
Jak sie u niej zamówi, to na pewno uwzględni przy kolejnym szale szycia :-D
u nas te śmierdzące myszy są numerem jeden wśród zabawek :-D
"No outfit is complete without Cat hair" :)

obrazek obrazek

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Skontaktuj się ze mną:

Post autor: MoniQ » 04 lip 2017, 13:32

O, widzę, że te kurki nawet Miłozwierz zachwala :)
Obrazek

Awatar użytkownika
annishere

Post autor: annishere » 04 lip 2017, 14:57

A moja nie bawi się sama niczym: ani piłeczki, ani myszka z dzwoneczkiem, ani sówka psikana walerianą,ani podobno fantastyczny dla kotów szczur z Ikea. Mozna walnąć z pazura jeśli na końcu zabawki jest Pańcia i Pańcio. Sama to nic a nic. Nawet jak Pańciostwo psikną kocimiętką. :-/////

Lubi wędki (ale z naszym zaaangażowaniem). Laser nudzi się jej średnio po 0,0008786687878767 sek.

Które to ze wspomnianych myszek są tak maltretowane przez koty?

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth » 05 lip 2017, 09:15

Eris ma trzy tryby:
- dzień: bawię się wędkami i wszystkim sznurkopodobnym (ostatnio metr krawiecki...), ale po drugiej stronie ma być człowiek. Miau człowieku baw się ze mną.
- noc: bawię się wszystkim co popadnie, najlepiej czymś do turlania i gonienia. Bonusowe punkty, jeśli to hałasuje.
- osobny tryb na kabelki i gumkę, bo to sobie zawsze można łapką potrącać
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Skontaktuj się ze mną:

Post autor: MoniQ » 25 sie 2017, 09:27

Nie mam już pomysłu, ratujcie, potrzebuję inspiracji... Mordimuś chodzi po domu i miauczy, płacze, zawodzi. Ale wędki nie, laser nie, piłki nie, myszki nie, kurki też już nie.... tylko patrzy obojętnym wzrokiem jak matka lata z piórkami (no, za piórkami czasem jeszcze pobiegnie...), ale zanudzi mi się ten kot jak czegoś nie wymyślę.
:hm:

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth » 25 sie 2017, 09:42

A próbowałaś czegoś, co normalnie nie jest dla kota? Sznurówki, tasiemki, itd. Eris pobiegnie za metrem krawieckim nawet jak wędki jej nie interesują :)
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

Odpowiedz