mokre portki :)

Niewielu z nas jest behawiorystami, ale sporo ma koty już bardzo długo, i może uda nam się pomóc w lżejszych przypadkach. W tych trudniejszych pomożemy znaleźć pomoc profesjonalisty.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Re: mokre portki :)

Post autor: Dorszka »

Najszybciej chłonie drobniutki bentonit, taki w rodzaju Greenwoods Bentonite z Zooplusa lub jak najdrobniejszy z linii Premiere Excellence z MaxiZoo.
bienia

Post autor: bienia »

Dzień dobry wszystkim :)
testujemy bentonitowy żwirek-wydaje mi sie ze nie ma żadnej poprawy ale bede jeszcze obserwować...
W miedzyczasie zagadalam do mojej koleżańki, ktora jest weterynarzem, napisałam jej co sie dzieje, podzielilam wynikami badan etc i zapytalam, czy ma jakiś pomysł co to może być. Opisujac jego problemy z pęcherzem, ktore mial ponad rok temu, przypomnialam sobie, ze jak jak weterynarz zaglądal mu w portki to stwierdzil, ze ciezko coś „ wyłuskać”jesli chodzi o narządy płciowe i dobrze sie przyjrzeć. Moja kolezanka stwierdzila, ze jest taka mozliwosc, ze moj 2,5 letni kotek ma problem stulejki ( niewykształconego napletka) i przez to wlasnie sie obsikuje. Dodala ze jesli to to, to jej zdaniem warto cos z tym zrobic bo obawia sie ze czesto bedzie mial stany zapalne pecherza etc. Ale dodala tez ze w przypadku takiej plastyki istnieje ryzyko zrostow i ogolnie nie jest to latwy temat w leczeniu.
Oczywiscie moze sie okazac ze to zupelnie nie to, nie widziala kotka etc. Ale chcialam was tutaj zapytac czy ktos mial z takim tematem do czynienia? Podczas kolejnej wizyty u weterynarza porusze ten temat. Zastanawiam sie czy jesli kot ma taka przypadlosc to jakos przez to cierpi etc. Moze po prostu nieumiejetnie siusia i musze to zaakceptować 8-) Mam zdjecie mokrych portkow ktora pokazuje jak to wyglada jak wychodzi z kuwety ale nie wiem czy moge takie cos tu wrzucić :roll:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

Nikt z moich znajomych nie miał akurat takiego przypadku, ale brzmi dość sensownie. Na pewno warto to sprawdzić.
ODPOWIEDZ