Poranne awantury

Niewielu z nas jest behawiorystami, ale sporo ma koty już bardzo długo, i może uda nam się pomóc w lżejszych przypadkach. W tych trudniejszych pomożemy znaleźć pomoc profesjonalisty.
Bożena

Post autor: Bożena » 04 mar 2012, 22:45

Szafir pisze:Mój Szafir ma 11 miesięcy i zachowuje się tak samo. Poranne pobudki i biegi przełajowe po naszym łóżku. Kilka razy prysnęłam go psikaczem z wodą i faktycznie przestał biegać. Teraz zostały poranne śpiewy. Nie zwracam na nie rano uwagi i tak jakby kociak się przyzwyczajał . Myślę ,że to jeszcze kwestia czasu. Ale myzianie i mruczenie nad ranem jest bezcenne. Czekam zatem na moment kociej dorosłości bo od kiedy jest z nami kociak nie przespałam ani jednej nocy. Damy radę:))))
Kacper waży 7kg ma 6 lat a biegi przełajowe po łóżku nie znudziły mu się i jeszcze jak dobiega do mojej głowy to robi takie długie mrrrrrrrr ,wyobrażacie sobie jak to wygląda.Nawet mi to już nie przeszkadza ponieważ dzień zaczynam od uśmiechu <lol> <lol>

Awatar użytkownika
monia85

Post autor: monia85 » 06 mar 2012, 21:38

Hmm, jakbym czytała o moim Innarku.
Zarządza pobudki dzikim brzaskiem, choć zimową porą to wypada jeszcze długo przed brzaskiem :)
Wchodzi mi na regał i zrzuca wszystko, co się nawinie pod kremowe łapki. No i krzyczy strasznie.
Trochę u mnie pomaga nakarmienie kota. Jak już mnie obudzi, biorę go na jedzenie (u mnie miski nie stoją non-stop, bo jedna kocica jest na diecie, jest tylko woda ogólnodostępna), Innarcio się naje i na jakiś (niedługi ;-)) ) czas mam spokój.
Wybawienie go wieczorem przynosi marne rezultaty.
Monika + Innarek, Cicia i Koala

Awatar użytkownika
agnieszka d

Post autor: agnieszka d » 23 paź 2012, 15:25

Rany, jak ja się cieszę, ze trafiłam na mojego-nie wiem, co to znaczą poranne pobudki i nocne harce <tańczy> Jestem mu za to bardzo bardzo wdzięczna :kiss: A swoja drogą to myślałam, że brytyjczyki jednak śpią rano <mrgreen>

ODPOWIEDZ