FPL: Łódź, 3-4 listopada 2012

kinus
Hodowca
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus » 06 lis 2012, 10:41

serdecznie wszystkim gratuluje :) Cortinke na zdjeciach podziwialam juz na FB
Kinus hodowla kotów brytyjskich Kabrirus*PL
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Luludi
Hodowca
Hodowla: LULUDI*PL
Kontakt:

Post autor: Luludi » 06 lis 2012, 10:46

Ale było super <mrgreen> <klaszcze> .....

.... nie tylko ze względu na sukcesy Ivy, z których rzeczywiście bardzo się cieszę. Marzenie o swojej własnej koteczce JW zaczęło mi krążyć po głowie, choć trzeba szczerze przyznać, że naprawdę łatwo nie jest. Konkurencja jest bardzo, bardzo mocna, a sędziowie wyraźnie mają przesyt BRI i kiedy mogą, promuja i nagrdzaja inne rasy. Trudno im się dziwić, jak jest nas poł wystawy. :-?
Zobaczymy, prosimy o kciuki! <pokłon> Kotka jest w fazie zmian, czy pojdzie to w dobrą stronę i będzie dalej robić tak dobre wrazenie, zobaczymy. Gubi troszkę glowę, mam nadzieje że nie stracji proporcji calkiem w najwazniejszej chwili. Klasa 11 dla BRI jest bardzo niewdzięczna. Teraz znow zaluje ze pokazalam Ivy swiatu dopiero we wrzesniu. Historia sie powtarza, z Humphreyem bylo to samo ;)
No nic nie kraczę .... Czekamy na Warszawę.

Miło było ogromnie zobaczyć po takim czasie naszą Guess Girl i jej super opiekunów. Guessia slicznie się rozwinęla i jestem z niej bardzo dumna:) <tańczy> Szkoda ze miala dosc w BISie, bo miala naprawde duze szanse wśród nominowanych kotek.
Tez mam nadzieje ze byl to chwilowy foch.

Graluluję sukcesów pieknych Bri-misiów:) oraz mojej ulubionej weteranki Cortiny! <klaszcze>

Super było pogadać z Myszą, podziwiać jej przeslodką Ginewrę, ktora moze i czekladowa nie jest, ale niezly z niej marcepanek:) Gratulujemy nominacji! Kciuki za kolejne!

Duze wrazenie zrobila na mnie koteczka (nasza konkurentka) z hodowli Diamiland. Niebieska koteczka w klasie 11 o przepięknej glowie , oczach i ekspresji! Magdo gratuluję tak pięknej kici, milo bylo was poznac. Rózowy koteczek - malenka Lenka tez wspanialy!

Na tez wystawie powzdychalam sobie tez do Devonkow, bo bylo do kogo, oj bylo :)

Do zobaczenia w Warszawie! :-D

O-l-g-a
Hodowca
Hodowla: Bri-Misie*PL
Kontakt:

Post autor: O-l-g-a » 06 lis 2012, 11:07

kinus pisze:serdecznie wszystkim gratuluje :) Cortinke na zdjeciach podziwialam juz na FB
O, a ja nie znalazłam fotek Cortiny. Tylko Farah.
Obrazek Obrazek

Sylvia Anna

Post autor: Sylvia Anna » 07 lis 2012, 00:14

Gratulujemy wszystkim bardzo serdecznie a wszczególności Myszy i jej "wnuczce" <zakochana> Ginewrze...
...szczęśliwy właściciel, szczęśliwy kot... Właściciel obojętny, kot niechętny....

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Kontakt:

Post autor: CZANKRA » 07 lis 2012, 00:26

Luludi gratulacje. Jutro jak juz sie obrobie opisze wystawe.

Moze jakis zdjecia z wystawy macie szczegolnie kotow NOM BIS i tych wygranych.

Ja do niedzieli nie wiedzialam jak sie nazywam ale juz wychodze na prosta - przeprowadzka :-) <strach>
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wystawy 2012”