Wakacje 2021

Nasze podróże, zakątki, które kochamy najbardziej :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Wakacje 2021

Post autor: MoniQ »

Pochwalcie się gdzie jedziecie na wakacje w tym roku :)
Szukam inspiracji, ja porezerwowałam noclegi w górach, a chłop nagle mi tu wyjeżdża, że może gdzieś na Mazury, albo inne jeziora...

W tym roku wszystko na głowie, normalnie już dawno o tej porze mamy zaplanowany wyjazd a teraz dramat... I nie wiem nawet czy chcemy gdzieś w agroturystyce czy pensjonacie, czy pod namiot....
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Re: Wakacje 2021

Post autor: Luinloth »

Tak jak w zeszłym roku - spływ + opierniczanko :)
Jeszcze nie wiemy, gdzie spływ, i czy na opierniczanko weźmiemy ten sam domek, co ostatnio (bo był naprawdę wypasiony) czy ewentualnie będziemy szukać czegoś bliżej spływu, jeśli spływ będzie w drastycznie innych okolicach. W zeszłym roku spływaliśmy Czarną Hańczą i częściowo Kanałem Augustowskim, a domek mieliśmy nad jeziorem Serwy.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

Ja pewnie w tym roku prawie nie będę miała wakacji, ale gdybym mogła pojechałabym w Bieszczady, jak w zeszłym roku. Byliśmy w Wetlinie, stamtąd albo w góry, albo nad Jezioro Solińskie na kajaki, byliśmy dwa dni na takim mini-spływie, mieliśmy też dzień na coś dla głowy w postaci odwiedzenia wystawy Beksińskiego.
Awatar użytkownika
maga
Hodowca

Post autor: maga »

Ja polecę domki nad kaszubskimi jeziorami. Wrócę pod koniec września. Byłam w kaszubskiej ostoi i Ostoja Bukowo.
W tym roku odbieram opłacone przed pandemia wakacje we Włoszech ...Ale nie bardzo jestem przekonana. Testy, maski ...
ODPOWIEDZ