Zielona Irlandia :)

Nasze podróże, zakątki, które kochamy najbardziej :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Re: Zielona Irlandia :)

Post autor: MoniQ » 08 lip 2013, 09:18

No, muszę powiedzieć, że jak do tej pory nigdy o Irlandii nie myślałam turystycznie to czuję się zachęcona :) Pięknie, pięknie...

A z tą pogodą to jak jest? Czy zawsze "na dwoje babka wróżyła", czy są miesiące, w których raczej można spodziewać się że będzie ciepło/sucho, albo że wiadomo, że np. w lipcu zawsze pada....?;)
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

Awatar użytkownika
Agnes

Post autor: Agnes » 08 lip 2013, 18:40

pogoda to prawdziwa ''rosyjska ruletka'' :-)
Jest kilka ciepłych (wręcz upalnych) dni/tygodni w roku, ale przez większy okres czasu mamy ''pranie, wirowanie, suszenie...i znów pranie, wirowanie, szuszenie <mrgreen> ) Na początku czerwca był piękny i ciepły tydzień. Poźniej 3 tygodniowa przerwa (prawie, że jesień) i od 3 dni znów mamy lato. Aktualnie termometr w słońcu pokazuje 31 stopni :-)
Pogoda się zmienia. Lato przychodzi ''znienacka'' i odchodzi równie spontanicznie. Od kilku lat mamy zime. W tym roku temperatura bliska bądź równa 0, utrzymywała się od listopada do marca. Kiedyś to było nie do pomyślenia.
W każdym razie, najpewniej jest na przełomie maj/czerwiec :-) w pozostałych miesiącach, kalosze i coś przeciwdeszczowego, mile widziane ;-))
Lumi, moje mruczące szczęście, urodzona 5 grudnia 2011 roku,
Razem od 3 marca 2012 roku :)

Awatar użytkownika
Agnes

Post autor: Agnes » 08 lip 2013, 19:59

w radiu właśnie powiedzieli, że dziś jest najcieplejszy dzień od 2010 roku <roll>
ja odwykłam, mam już dość <diabeł>
Lumi, moje mruczące szczęście, urodzona 5 grudnia 2011 roku,
Razem od 3 marca 2012 roku :)

Slonick

Post autor: Slonick » 08 lip 2013, 23:12

Tu to samo, weekend byl upalny jak nigdy, bylem na festynie z dzieciakami i spalilem sobie caly kark <cenzura> w polnocnej angli....normalnie brak slow.

ODPOWIEDZ