Gdzie na Boże Narodzenie (góry,Polska)?

Nasze podróże, zakątki, które kochamy najbardziej :)
Awatar użytkownika
Aga12

Gdzie na Boże Narodzenie (góry,Polska)?

Post autor: Aga12 » 02 kwie 2016, 14:27

Ja wiem,że święta już mamy za sobą.Ale może ktoś gdzieś był i doradzi mi gdzie najlepiej wybrać się z rodziną na święta Bożego Narodzenia?Jesteśmy dość dużą rodziną 15-osobową : w tym 5 nastolatków (15-19 lat),jedna seniorka 90-lat,reszta dorosłych to przedział wiekowy od 37-70 lat w tym jeden niepełnosprawny na wózku i jeden 8-latek jak najbardziej sprawny.No i teraz muszę znaleźć dla nas hotel raczej o wyższym standardzie (4 gwiazdki minimum) ze spa,saunami (suche,parowe),jakimiś innymi bajerami na tym spa,z basenem na którym też mogłyby być atrakcje w postaci zjeżdżalni itp.Hotel w górach polskich i w takiej miejscowości abyśmy mogli pojeździć na nartach, a starsze panie niejeżdżące mogły pospacerować po okolicy,zabierając ze sobą jedną osobę na wózku.
Jeśli znacie coś fajnego godnego polecenia,na dobrym poziomie z dobrym jedzeniem,gdzie fajnie organizują wigilię będę wdzięczna.Jak widzicie nietypowa z nas rodzina,dlatego za poszukiwania muszę się wziąć odpowiednio wcześniej. ;-))
obrazek

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Re: Gdzie na Boże Narodzenie (góry,Polska)?

Post autor: MoniQ » 02 kwie 2016, 16:53

Aga12 pisze:Ja wiem,że święta już mamy za sobą.Ale może ktoś gdzieś był i doradzi mi gdzie najlepiej wybrać się z rodziną na święta Bożego Narodzenia?Jesteśmy dość dużą rodziną 15-osobową : w tym 5 nastolatków (15-19 lat),jedna seniorka 90-lat,reszta dorosłych to przedział wiekowy od 37-70 lat w tym jeden niepełnosprawny na wózku i jeden 8-latek jak najbardziej sprawny.No i teraz muszę znaleźć dla nas hotel raczej o wyższym standardzie (4 gwiazdki minimum) ze spa,saunami (suche,parowe),jakimiś innymi bajerami na tym spa,z basenem na którym też mogłyby być atrakcje w postaci zjeżdżalni itp.Hotel w górach polskich i w takiej miejscowości abyśmy mogli pojeździć na nartach, a starsze panie niejeżdżące mogły pospacerować po okolicy,zabierając ze sobą jedną osobę na wózku.
Jeśli znacie coś fajnego godnego polecenia,na dobrym poziomie z dobrym jedzeniem,gdzie fajnie organizują wigilię będę wdzięczna.Jak widzicie nietypowa z nas rodzina,dlatego za poszukiwania muszę się wziąć odpowiednio wcześniej. ;-))
Ja polecam pensjonat U Dziubasa w Białce Tatrzańskiej. Nie wiem czy organizują Wigilę, ale położenie jest idealne. Dla narciarzy stok tuż za rogiem, dla nienarciarzy Terma Bania 200 m dalej z genialnym saunarium.
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

ODPOWIEDZ