Selkirk Rex

Zapraszam do prezentowania informacji na temat innych kocich ras - w końcu na brytyjczykach świat się nie kończy!
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Hodowla: Tymabri*PL
Skontaktuj się ze mną:

Re: Selkirk Rex

Post autor: tymabri » 27 lut 2015, 23:18

HYm, kociaki sa ciekawskie, ale widze ze swiat poznaja etapami. Jeden odkrywca - tym razem melete -zaglada wszedzie a reszta za nia podaza - tylko ze ona szybko sie nudzi i szuka dalej a reszta jak sie na cos uprze to ciezko oduczyc. eMki poluja uparcie na mysz komputerowa - zrezygnowalam z kabla bo strasznie je zainteresowal. Dorosle sa spokojne bardzo. Hexa jak z nami spi to nie zwraca uwagi nma to,ze my sie w lozku wiercimy -turla sie po koldrze razem z nami. A jak sie czasem kotu spadnie, to zaraz wraca nogi grzac ;)
Magdalena, Tymabri*PL
Melete wciąz szuka swoich Ludzi!! Zapraszam
Obrazek

Awatar użytkownika
olcha

Post autor: olcha » 01 mar 2015, 22:13

Portos też jest bardzo ciekawski, ale na szczęście nie niszczycielski. Jak coś spadnie czy huknie to mój brytol zwiewa, a selkirk przybiega sprawdzić co to ;) W nocy natomiast Portos jest mega super traktorem, nie wiem czy przestaje w końcu traktorzyć bo usypiam, lepsze niż leki nasenne ;) Nie wierci się i przesypia całą noc. Natomiast z brytkiem nie dało się niestety spać, bo zawsze około 4 rano zbierało mu się na mizianki ;)

Awatar użytkownika
oleena

Post autor: oleena » 03 mar 2015, 15:29

Mój Oscarek jest i ciekawski i nieco niszczycielski- niestrudzenie i skutecznie walczy z cienkimi kabelkami i kwiatkami, a ostatnio nawet nauczył się zrzucać słuchawkę od domofonu, z której uczynił świetną zabawkę <roll> Ostatnio podjęliśmy z mężem próbę spania z Oscarem, ale gdy tylko znudził się kręceniem po łóżku zaatakował kwiatka :-> Biorąc pod uwagę jego pomysłowość i ruchliwość raczej trudno uwierzyć w to, że gdy dorośnie stanie się uosobieniem spokoju ;-))
Oscar SRS ur. 02.09.2014 od 25.01.2015 z nami :)
Gucci BRI ur. 17.05.2015 od 16.10.2015 z nami :)

Odpowiedz