Dyskusje o diecie bezglutenowej

Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent

Post autor: Anka »

a myślałaś o konsultacji z kolejnym tez u was pod ręką??
Awatar użytkownika
Agnieszka7714

Post autor: Agnieszka7714 »

tuska pisze:
Agnieszka7714 pisze:A gdzie chodzicie do lekarza? Może głupie pytanie, ale ja kiedyś z moją Olą chodziłam do gastroentenorologa (czy to ten sam lekarz co u Was). Jeździłam z nią do poradni przy szpitalu. Bardzo miła Pani, konkretna i ma dobre podejście do dzieci. Moja Ola z małej i wiecznie za niskiej wagi wyrosła na dużą babę. W końcu waży tyle ile powinna i wzrost tez się poprawił.
Jeździmy do gastroentenerologa też pani i przyjmuje przy szpitalu ale jeździmy już teraz do Leszna ok 30km od nas bo do Poznania to za duże koszty sam dojazd 70km plus dojechać w poznaniu no i prywatna wizyta 80zł a w Lesznie jeździmy na kasę chorych. Niestety nie jest mi lekko sama wychowuję Wiktorię więc powiem wprost nie stać mnie na takie wyjazdy :-(
Wiem jak Ci ciężko. Sama długo wychowywałam córkę samotnie. Myślałam o Wrocławiu. Ale faktycznie, to tez z 80 km. Trzymam kciuki aby było coraz łatwiej. :hug:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent

Re: Dyskusje o diecie bezglutenowej

Post autor: madziulam2 »

dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na chleb z użyciem mąki gryczanej, migdałowej czy kokosowej???
ODPOWIEDZ