Szwedzka karma dla kota

Dagmara89

Szwedzka karma dla kota

Post autor: Dagmara89 » 27 gru 2013, 13:36

Podobno szwedzkie karmy dla kotów są najlepsze bo ich rynek jest bardzo wymagający. Co o tym sadzicie? A może mieliście już styczność z karmą Bozita? Znaleźć ją można w tym sklepie http://sklep.swiatkotow.pl/producenci/a ... a,all.html. Myślicie że jest warta uwagi?

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Re: Szwedzka karma dla kota

Post autor: Miss_Monroe » 27 gru 2013, 14:17

Dagmara89 na forum jesteśmy bardzo, ale to bardzo uczulone na tego typu reklamy, a raczej ich formę. Szczególnie, gdy reklama pojawia się wraz z pierwszym postem użytkownika. Nie rozumiem, czy nie można po prostu się przedstawić, szczerze napisać, że np. pracuje się w tym sklepie, a nie robić takie podchody...
obrazek

Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Danusia » 27 gru 2013, 16:46

Ręce opadają jak to się czyta :-///// dobrze ,że nie Whiskas :-?
Kala Agilis Cattus *PL 26.08.2011r. Obrazek Kolorado Amazing Aisha * PL 01.09.2010r.Obrazek

Awatar użytkownika
ladyhawke

Post autor: ladyhawke » 29 gru 2013, 15:03

MM, ja mysle, ze Dagmara nie istnieje... Jest tylko uzytkownikiem wynajetym do tworzenia takich postow na roznych stronach - 20 gr za post.
obrazek

Norwegia w wątku Bliżej Świata

Dagmara89

Post autor: Dagmara89 » 30 gru 2013, 09:32

ladyhawke pisze:MM, ja mysle, ze Dagmara nie istnieje... Jest tylko uzytkownikiem wynajetym do tworzenia takich postow na roznych stronach - 20 gr za post.
Mylisz się.
Miss_Monroe pisze:Dagmara89 na forum jesteśmy bardzo, ale to bardzo uczulone na tego typu reklamy, a raczej ich formę. Szczególnie, gdy reklama pojawia się wraz z pierwszym postem użytkownika. Nie rozumiem, czy nie można po prostu się przedstawić, szczerze napisać, że np. pracuje się w tym sklepie, a nie robić takie podchody...
A czemu mam kłamać, tylko po to by zadać nurtujące mnie pytanie? Przecież po to jest 'forum dyskusyjne' żeby dyskutować. Ja własnie to chce robić, a wy zaśmiecacie wątek zamiast trzymać się tematu.
---
Odpowie mi ktoś na temat tych szwedzkich karm, czy dalej mam przekonywać o swoim istnieniu? :)

Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Kontakt:

Post autor: maga » 30 gru 2013, 10:07

Kiedyś dostaliśmy jako próbkę Hana dostała koszmarnego uczulenia po niej. Nigdy więcej. Poza tym mają w swoim składzie wieprzowinę co u mnie je dysklwalifikuje.

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Post autor: Mago » 30 gru 2013, 10:10

Dagmaro, cieszę się, że wiesz jak korzystać z forum i w dodatku pilnujesz porządku :-)
W związku z powyższym, zapraszam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki, w którą trzeba wpisać magiczne słowo: Bozita.
Temat był poruszany wielokrotnie.

Zablokowany