Darmowa wyprawka dla kociaka Royal Canin

Awatar użytkownika
Pchlaczek

Darmowa wyprawka dla kociaka Royal Canin

Post autor: Pchlaczek » 03 wrz 2015, 12:26

Witam wszystkich :-)

Na stronie Royal Canin można obecnie zamówić darmową wyprawkę dla kociaka (400g karmy suchej + saszetka + gadżety). Wiem, że karma nie jest najlepsza, ale może ktoś chciałby wypróbować. Albo można zamówić dla osiedlowych bezdomniaczków ;-)

Beate
Agilisowy Rezydent

Re: Darmowa wyprawka dla kociaka Royal Canin

Post autor: Beate » 03 wrz 2015, 13:07

Dzięki, ja skorzystam :-) .
Mój kociak w hodowli był na tej karmie , wiec jeszcze przez jakiś czas muszę mu ją podawać.
CzekoBlog
obrazek obrazek
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą" Robert A. Heinlein

Awatar użytkownika
gloria

Post autor: gloria » 04 wrz 2015, 17:11

jak się okazało, "moja" kotka jest karmiona Royalem w hodowli, zamówiłam i ja, wczoraj wieczorem, a dzisiaj paczka już przyszła :) dzięki za informację

Beate
Agilisowy Rezydent

Post autor: Beate » 04 wrz 2015, 17:12

gloria pisze:jak się okazało, "moja" kotka jest karmiona Royalem w hodowli, zamówiłam i ja, wczoraj wieczorem, a dzisiaj paczka już przyszła :) dzięki za informację
U nas tak samo wczoraj zgłoszenie, rano paczka była już u mnie :-)
CzekoBlog
obrazek obrazek
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą" Robert A. Heinlein

Awatar użytkownika
Pchlaczek

Post autor: Pchlaczek » 04 wrz 2015, 18:08

gloria pisze:jak się okazało, "moja" kotka jest karmiona Royalem w hodowli, zamówiłam i ja, wczoraj wieczorem, a dzisiaj paczka już przyszła :) dzięki za informację
Beate pisze:Dzięki, ja skorzystam :-) .
Mój kociak w hodowli był na tej karmie , wiec jeszcze przez jakiś czas muszę mu ją podawać.
Proszę bardzo :-) Cieszę się, źe Wasze kociaki skorzystają.

Moja paczka będzie w poniedziałek, bo dzisiaj nie mogłam jej odebrać.

Beate
Agilisowy Rezydent

Post autor: Beate » 04 wrz 2015, 18:13

I Pani sklepowa , która była uprzejma odebrać moją paczkę, jak się dowiedziała o akcji to też postanowiła że zamówią z córką dla bezdomniaczków przydomniaczków :-)
CzekoBlog
obrazek obrazek

Beate
Agilisowy Rezydent

Post autor: Beate » 01 paź 2015, 09:30

Po odebraniu darmowej wyprawki przysłano mi na adres e-mail rabat 20 zł na zakup karmy w wybranym przeze mnie sklepie internetowym lub stacjonarnym i gramaturze opakowania. Wybrałam pobliski sklep. Niestety okazało się, że nie mają tej karmy w 2 kg opakowaniach tylko po 400g :(((( i mieć nie będą bo nie ma zbytu na tak duże opakowania. W sumie w sklepie na tyle rodzajów RC były tylko dwa opakowania karmy o wadze 2kg :-o Dodatkowo Pan zerkając na mój kupon rabatowy stwierdził, że taki kupon to każdy może sobie z internetu wydrukować i upominać się w sklepie o rabat, a tak w ogóle to sklep nie wie o żadnej promocji... <cenzura> czyli wyszłam na oszustkę. Niezwłocznie poinformowałam RC o zaistniałej sytuacji, bo się zagotowałam. RC natychmiast odpisał z przeprosinami i zaproponował mi wysyłkę gratisowej karmy, którą właśnie odebrałam. Nie to żebym reklamowała RC, ale trzeba przyznać, że o klienta zadbali. Zamiast rabatu 20 zł na 2 kg karmy, mam 2 kg karmy gratis :-)
CzekoBlog
obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe » 10 paź 2015, 16:12

Akcja zakończona.
obrazek

Zablokowany