Karmy Gussto

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Re: Karmy Gussto

Post autor: Luinloth »

Pytałam na insta, ale może ktoś ma do nich bardziej bezpośrednie dojście?
Ciekawi mnie, czy planują więcej smaków, najlepiej z dodatkiem ryby. Mona najbardziej lubi indyka z tuńczykiem, ale to jest tylko jedna pucha, nie mogą jeść jej w kółko, bo się znudzą. Rybny jest jeszcze łosoś, ale tego z kolei nikt nie chce jeść, więc go nie liczę.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

Zapytam przy najbliższych zakupach :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Dziękuję :serce:
A może zrobiliby jakiś revamp tej łososiowej puszki? Skoro sami przyznają, że średnio wyszła... Moim zdaniem jeśli Merlin nie chce czegoś nawet tknąć, to znaczy że to nie jest w ogóle jadalne dla kota. Ja ostatnio zrobiłam ponowną próbę, bo jakieś dwie puszki miałam w szafce, a Merlinek już toleruje ryby. Obydwa koty patrzyły wzrokiem "Dlaczego dałaś do miseczek jakieś okropieństwo, a nie kolację" i krążyły przez dwie godziny po kuchni, aż się Luby zlitował i otworzył im inną puszkę. Filetówkę z łososia jedzą, więc nie chodzi o sam rodzaj mięsa, tylko o coś konkretnie z puszką.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

Wątpię, żeby z tym łososiem coś się dało zrobić. Ryba po prostu się rozpada, inaczej zachowuje się niż mięso z innych zwierząt. Ja kupiłam w swoim czasie łososia z Catz Finefood, i ta sama "kupa" i ta sama niechęć. Kupowałam ten smak tylko okazjonalnie, gdy były kocięta, bo one pochłoną wszystko, ale i dla nich raz w tygodniu otwierałam. Ja myślę, że lepiej o innych smakach żeby pomyśleli, no i karmy vet wychodzą naprawdę dobrze z tego, co mówią moi testerzy z kotami o szczególnych potrzebach i barferzy, którym wysyłam skład do oceny.
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Odnoszę wrażenie, że dojrzeliśmy do próby z Gussto. Idąc trochę na skróty, ale bazując na Waszym doświadczeniu, mam prośbę - pytanie : od której zacząć ? W dotychczasowej praktyce na wszystkie mokre kręcą nosem ( większość wyższych półek z zooplusa i maxizoo), to co lubią, to wylizywać galaretki i sosiki :kotek: Z natury lubią mięso z indyka w wersji surowej sparzonej ( tylko piersi i raz po raz serca) i gęś lub kaczka gotowane. Salek czasami tuńczyka (Miamor tylko z kalmarami ); też mule, ale w wersji dla ludzi, i doraźnie, na smaczek , kulki z carpaccio ... Dodatkowo podjadają suchą K/d Hillsa, ale ostatnio raczej nie za bardzo. Pory karmienia mam takie: rano nowa puszka/saszetki, wieczorem w połowie nie zjedzone (ogrodniczki wciągają to natychmiast). Wieczorem mięso i mniejsze saszetki - rano mięsa, a nie ma z saszetkami/puszkami różnie . Generalnie miski suche i mokre cały czas uzupełniane .
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Hm, to jeśli mają taki gust to ja bym spróbowała na początek: kurczak, indyk & kaczka, indyk & tuńczyk :)
ODPOWIEDZ