Karmy mokre ogólnie

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Re: Karmy mokre ogólnie

Post autor: Sonia »

Moje by tyle nie zjadły. Ja daję po 50 g na głowę, a i tak męczą to do wieczora. A ja tylko wodę dolewam, żeby nie wyschło. Tamisiowi to wręcz zupę muszę zrobić.
Awatar użytkownika
Kocimiętka

Post autor: Kocimiętka »

Słuchajcie jeśli puszka jest wgnieciona ale pokrywka się nie rozszczelniła to zawartości nic nie jest. Puszka nie jest słoikiem, który potrafi rozszczelnić wieczko i zawartość się psuje. Wgniecenie nic nie przeszkadza a to, że syczy przy otwieraniu to normalne, tam gdzie się zgniotło wypchnęło karmę i przy otwieraniu mocniej wypływa. Czasem dostaję bardzo wgniecione puszki z transportu (takie, że nie nadają się do sprzedaży dalszej) i trafiają do fundacji albo moje koty je zjadają. Nigdy nie słyszałam o zatruciu i sama też nie mam z tym problemu.
Co do jedzenia z puszek to bardzo wiele kotów nie lubi posmaku puszki. Puszki są powlekane Bisfenolem i dużo kotów tego nie toleruje. Saszetki są też luźniej pakowane.
Polecam spróbować Tundrę w saszetkach, Mjamjam w saszetkach (saszetka ma 125g), dla kotów lubiących dużo sosu Carnilove w saszetkach (trochę jak whiskas wyglądają)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Napatoczyło mi się w polecankach na Instagramie:
https://naturaltrail.pl/kot/
Wygląda solidnie, ale czy ktoś mógłby spojrzeć fachowym okiem?
Awatar użytkownika
Kocimiętka

Post autor: Kocimiętka »

To bardzo dobre karmy. Jakością nie ustępują Gussto. Smakowitością także. Ich plus to niski fosfor i dobry bilans Ca/P. Mielonka z galaretką. Z suchych polecam Super Cat węglowodany poniżej 10% i skład bez udziału kurczaka. Mała granulka, nie za bardzo twarda.
Teraz firma wprowadza nowość dla psów karmy oparte na owadach. Jest już dostępna sucha owady, bataty z amarantem i lada chwila wejdzie karma mokra. To jedyna karma z owadami dla psów bez zbóż.
Karioka
Agilisowy Rezydent

Post autor: Karioka »

Kocimiętka pisze: 03 paź 2020, 18:26 To bardzo dobre karmy. Jakością nie ustępują Gussto. Smakowitością także. Ich plus to niski fosfor i dobry bilans Ca/P. Mielonka z galaretką. Z suchych polecam Super Cat węglowodany poniżej 10% i skład bez udziału kurczaka. Mała granulka, nie za bardzo twarda.
Teraz firma wprowadza nowość dla psów karmy oparte na owadach. Jest już dostępna sucha owady, bataty z amarantem i lada chwila wejdzie karma mokra. To jedyna karma z owadami dla psów bez zbóż.
A tego Super Car to gdzie można znaleźć?

Dla psów sucha z owadami i bez zbóż jest już też Concept for life weterynaryjna na alergie.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Patrzcie, nowe CFF dla miłośników sosiku
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... od/1005634
ODPOWIEDZ