Karmy Gussto

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Re: Karmy Gussto

Post autor: Sonia »

Ja niestety też połowę puszek mam niejadalnych. Musieli coś przekombinowac przy tych puszkach. Już nie wiem co w zamian kupować.
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

No i klops ... w czwartym dniu, czyli dzisiaj (pierwszy - saszetka tuńczyk / indyk + puszka , drugi - przerwa, trzeci - kurczak puszka) podszedłem do „niebieskiego” hurtowo : indyk+tuńczyk w puszce 400g - noski powąchały i sobie poszły ... :shock:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

A wróciły później?
Ja się w ogóle nie spinam już, czy koty jedzą jak dostaną i ile zjedzą naraz. Dla mnie miarą jest to, czy po kilku godzinach miski są posprzątane, czy może jest w nich połowa mięsa do wyrzucenia.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

Luinloth, nie wyrzucaj, odwróć najpierw do góry nogami :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Czasami tak robimy :)
Ale u nas ogólnie łatwo poznać, kiedy koty odchodzą od miski, bo akurat niekoniecznie chcą teraz jeść (zwłaszcza Morgana, ona ma to po mnie, woli się czasem zająć czymkolwiek innym :lol: ) i dojedzą później, a kiedy grymaszą.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier »

Dynastia pisze: 16 kwie 2021, 14:42 No i klops ... w czwartym dniu, czyli dzisiaj (pierwszy - saszetka tuńczyk / indyk + puszka , drugi - przerwa, trzeci - kurczak puszka) podszedłem do „niebieskiego” hurtowo : indyk+tuńczyk w puszce 400g - noski powąchały i sobie poszły ... :shock:
I jak to się skończyło? Chciałbym zmienić karmę na Gussto. U Was się sprawdziła?
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Jaskier pisze: 04 cze 2021, 05:44
Dynastia pisze: 16 kwie 2021, 14:42 No i klops ... w czwartym dniu, czyli dzisiaj (pierwszy - saszetka tuńczyk / indyk + puszka , drugi - przerwa, trzeci - kurczak puszka) podszedłem do „niebieskiego” hurtowo : indyk+tuńczyk w puszce 400g - noski powąchały i sobie poszły ... :shock:
I jak to się skończyło? Chciałbym zmienić karmę na Gussto. U Was się sprawdziła?
Prawdę powiedziawszy - przez pierwsze dwa - trzy dni. 1. Co podawałem. Kierując się po trosze forum, a po trosze znanymi mi gustami kiciastych: kurczak (zielony), tuńczyk + indyk ( ciemnoniebieski), indyk + kaczka ( rozmyty filolet). Wszystkie w wersjach zarówno puszkowych i saszetkowych. 2. Jak podawałem - zawsze naprzemiennie, często robiąc dwa, trzy dni przerwy na inną markę. 3. Wnioski: Najbardziej „zjadliwy” jest kurczak , najmniej indyk z kaczką. Nie ma znaczenia, czy puszka, czy saszetka. Generalnie od kilku tygodni mocno się głowię czym tu je jeszcze zaskoczyć , bo lista się kończy . 4.Podsumowanie: dla mnie ( i kotów ) karma jak każda inna z tą przewagą, że ma deklaratywnie więcej tauryny i jest pozycjonowana jako premium i przez to ma sensowny stosunek ceny do jakości . P.S. Jakby ktoś miał jakieś pomysły ( poza „kościstym” PoN) to chętnie też poczytam :mrgreen:
Awatar użytkownika
teodor

Post autor: teodor »

My walczyliśmy ostatnio z luźnymi kupkami. Na gussto zawsze były ekstra, ale chyba coś się pozmieniało, bo po zmianie na wilderness z maxi zoo wszystko się unormowało.
Kilka dni temu chciałem zamówić gussto ze strony dystrybutora, ale te smaki które u nas najbardziej wchodziły nie są dostępne. To samo dzieje się na allegro-brak tuńczyk indyk oraz indyk kaczka.
Kurcze nie chcę siać jakiś teorii spiskowych, ale może coś jest na rzeczy.
Dajcie proszę znać jak jest u Was
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

U mnie bez zmian. Zmartwiłam się jedynie, że nie ma bardzo popularnych w domu smaków, jutro miałam jechać uzupełnić zapasy...
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Dziś - po kilku dniach przerwy zrobiłem „na głodniaka „ czyli po wyczyszczonych w nocy miskach, jedno podejście z saszetką kaczka - indyk. Żaden , podkreślam , żaden nawet nie polizał - wylądowała pod koniec dnia w miskach dla „dochodzących „
ODPOWIEDZ