Problemy z zatkanym nosem (alergia?).

Awatar użytkownika
Scherii

Re: Problemy z zatkanym nosem (alergia?).

Post autor: Scherii » 31 mar 2015, 15:43

Dziękujemy serdecznie :) mam nadzieję, że u Kolorusia wszystko w porządku?
Ktoś mądry (hmm ciekawe kto? ;) ) napisał wcześniej na tym forum, że koteczka wynagrodzi mi całą troskę - absolutna prawda. Można powiedzieć, że nie odstępuje mnie na krok, po tych ciężkich czasach zaczęła wchodzić mi na kolana, przytulać się, pozwala nosić się na rękach, codziennie kładzie się ze mną spać i czeka aż usnę (przytula się pleckami do mojej szyi, główkę układa na mojej dłoni, bez tego nie zaśnie), a potem idzie na swoje miejsce, a jak tylko zauważy, że się przebudziłam to wraca i znów utula mnie do snu swoim mruczeniem. Cieszę się, że nie podjęłam tej "ostatecznej decyzji", chociaż byłam proszona o rozważenie jej aż trzy razy.
Koty są niesamowite :)
obrazek

Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent

Post autor: asiak » 31 mar 2015, 15:50

Dużo zdróweczka dla malutkiej <ok> <ok> <ok>
obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Danusia » 31 mar 2015, 16:08

Scherii myślę ,że teraz doskonale rozumiesz mnie ( i moich najblizszych) dlaczego tak walczymy o łobuza Kolorusia <mrgreen> mimo ,ze to wcale nie takie łatwe i momentami wymaga bardzo dużo od nas i naszej wspaniałej dr Agnieszki Neski - Suszyńskiej ale tyle ciepła co daje nasz bandyta to słów brak i wystarczyłoby do obdzielenia na kilka kocurków <lol> .

:kiss: :hug: :kotek: <serce>
Kala Agilis Cattus *PL 26.08.2011r. Obrazek Kolorado Amazing Aisha * PL 01.09.2010r.Obrazek

ODPOWIEDZ