Zaadoptuję brytyjczyka lub kupię po niższej cenie z hodowli

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Awatar użytkownika
Mruczysko PL
Hodowca
Hodowla: Mruczysko *PL
Skontaktuj się ze mną:

Re: Zaadoptuję brytyjczyka lub kupię po niższej cenie z hodo

Post autor: Mruczysko PL » 28 sty 2017, 20:42

Oba są rude, gładkie, BRI d i dodam jeszcze, że są już po zabiegu wczesnej kastracji.
Dorota

Obrazek

Awatar użytkownika
Mruczysko PL
Hodowca
Hodowla: Mruczysko *PL
Skontaktuj się ze mną:

Post autor: Mruczysko PL » 29 sty 2017, 16:35

Uff, Ninja dołączył już dzisiaj do swojej siostry Nutki i już jest w nowym domku. Mam nadzieję, że tam już zostanie, jego problem jest wiadomy właścicielom i nie przerazili się tym faktem, dadzą radę i są pełni cierpliwości i mają czas dla malucha, a w domu nie ma dzieci. Wróci wszystko z pewnością do normy. Dziękuję za pomoc i zainteresowanie Dorszka! Państwo byli zainteresowani maluchem, teraz myślą nad Neo :-D
Domku szuka więc jeszcze tylko Neo Mruczysko *PL, też rudy kocurek, gładki, duży, spokojny i uroczy, bardzo pro-człowieczy. Szukamy domu na normalnych warunkach sprzedażowych.
Dorota

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kasik » 30 sty 2017, 22:26

Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się poukladalo i Ninja był szczęśliwy w nowym domku <serce> <ok>
Strasznie się wczoraj zmartwilam i żal mi ogromnie obu kotków :kotek: :kotek:

Mam nadzieję, że i Neo szybciutko znajdzie swoich ludzi i kochający domek <serce> <ok>

P.S. Ciężkie jest życie hodowcy, mi by chyba serce pękło wiedząc, że moje kotki są nieszczęśliwe :(((( :hug:
obrazekobrazek

Odpowiedz