Czarne i czarno-białe kocięta do adopcji

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Re: Czarne i czarno-białe kocięta do adopcji

Post autor: Dynastia »

1. Mama wybrała opcje posiłków 3 razy dziennie 😉. 2. Dwie czy trzy osoby były zainteresowane pojedynczymi dziewczynami - jakby co mogę przekazać namiary. Może będą jeszcze zainteresowane ?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia »

Wspaniałe wieści, bardzo się cieszę, że będą mieszkać razem w jednym domku :kotek: :kotek:
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Sonia pisze: 08 wrz 2020, 19:53 Wspaniałe wieści, bardzo się cieszę, że będą mieszkać razem w jednym domku :kotek: :kotek:
I chyba się w nim dobrze czują 😉 . Dzisiaj się dowiedziałem, że drugiej nocy wyszły na zwiedzanie mieszkania bardzo,a jedzą w obecności Opiekunki 😺😺
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kasik »

Dynastia pisze: 08 wrz 2020, 20:37
Sonia pisze: 08 wrz 2020, 19:53 Wspaniałe wieści, bardzo się cieszę, że będą mieszkać razem w jednym domku :kotek: :kotek:
I chyba się w nim dobrze czują 😉 . Dzisiaj się dowiedziałem, że drugiej nocy wyszły na zwiedzanie mieszkania bardzo,a jedzą w obecności Opiekunki 😺😺
Panie Krzysztofie, i jak sytuacja u koteczek, są kolejne wieści? Nie pisałam, ale zaglądałam, byłam na wyjeździe. Mam nadzieję, że z każdym dniem jest lepiej :kotek: :kotek:
obrazekobrazek
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Dynastia pisze: 08 wrz 2020, 12:00 ... Dwie czy trzy osoby były zainteresowane pojedynczymi dziewczynami - jakby co mogę przekazać namiary. Może będą jeszcze zainteresowane ?
Myślę, że w tym tygodniu zaczniemy ogłaszać diabły. Póki co jeszcze leczymy oczka, jedna dziewczynka ma problem. Za tydzień kolejne odrobaczenie. No i przede wszystkim muszą ogarnąć na 100 % kuwetę, chodzą do niej, ale nie tylko tam
:facepalm:
obrazekobrazek
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Kasik pisze: 13 wrz 2020, 20:02
Dynastia pisze: 08 wrz 2020, 20:37
Panie Krzysztofie, i jak sytuacja u koteczek, są kolejne wieści? Nie pisałam, ale zaglądałam, byłam na wyjeździe. Mam nadzieję, że z każdym dniem jest lepiej :kotek: :kotek:
Myślę, że mogę zacytować wieści z ich nowego domku „Dzień 2. Dzisiaj nie są jeszcze aktywne bo chyba za dużo światła ale wczoraj dały czadu.
Wyszły z ukrycia i popatrując się na mnie wcinały jedzenie, później zwiedziły kuchnię, jedna z nich, ale nie wiem która wskoczyła za pralkę, po czym nawoływały się w swoim języku
Działo się dużo , są coraz bardziej odważne ale dopiero wieczorem.
Nie spodziewałam się że odważą się wybrać na przechadzkę, w kuchni chyba po krześle, stole powędrowały na blaty, najfajniejsze były ich wołanie, kojarzą mi się bardziej ze śpiewem niż miauczeniem 3. Dzień, chciałam tylko przekazać że te koty to są dwie wariatki😄
Całą noc skakały i goniły się po drapaku, znalazły zabawkę gdzie trzeba pchać piłeczkę a na dodatek tupią jak słonie.
Odwagi im z każdym dniem przybywa, wczoraj już we dwie na moich oczach weszły razem do kuwety, jedzą nie krępując się.
Codziennie mnie zaskakują i ciekawe czym dzisiaj .
Zastanawiam się za to, czy one obydwie jedzą karmę ponieważ ich nie rozróżniam i ciągle widzę czarną przy miseczce 🙃😉😁” .
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Kasik pisze: 13 wrz 2020, 20:07
Dynastia pisze: 08 wrz 2020, 12:00 ... Dwie czy trzy osoby były zainteresowane pojedynczymi dziewczynami - jakby co mogę przekazać namiary. Może będą jeszcze zainteresowane ?
Myślę, że w tym tygodniu zaczniemy ogłaszać diabły. Póki co jeszcze leczymy oczka, jedna dziewczynka ma problem. Za tydzień kolejne odrobaczenie. No i przede wszystkim muszą ogarnąć na 100 % kuwetę, chodzą do niej, ale nie tylko tam
:facepalm:
Z tymi kuwetami to mam różne doświadczenia. Moi dynastyczni ( w końcu muszę ich przedstawić ) znalezieni na parkingu przez dwa miesiące zrobiły z pomieszczeń kwarantanny jedną wielką kuwetę 🙄 ( za każdym śladem wstawiałem w to miejsce kolejną - doszedłem do 7 😂). Natomiast czarne księżniczki natychmiast załapały ...
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Kochani ! Właśnie dostałem wieści o trzeciej siostrze - pingwince. To teraz Sisi ! :kotek: :kotek: :kotek: Po 2 tygodniach siedzenia za pralką to teraz panna na włościach całym pyszczkiem ! :kciuki: :kciuki:
47FCAB1D-FC59-4571-A0AC-B439C3125DE5.jpeg
47FCAB1D-FC59-4571-A0AC-B439C3125DE5.jpeg (126.13 KiB) Przejrzano 101 razy
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Cudownie :milosc: Widać, że Sisi zadomowiona :-D :kotek:
Czyli wszystkie koteczki i wlasciciele szczęśliwi :serce:
obrazekobrazek
Dynastia
Agilisowy Rezydent