Absolutny biały Miziak

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent

Re: Absolutny biały Miziak

Post autor: asiek »

Fajnie że wiedział gdzie trafić :lol: Ludzie nieraz szukają miziaków a tu słodziak gotowy.Czy jakieś ogłoszenia u weta czy na portalach dawałeś?
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Ile można tak siedzieć ?
Ile można tak siedzieć ?
F6B8D59A-078F-47F7-8BAC-DFB34099889E.jpeg (83.66 KiB) Przejrzano 293 razy
Kochani, sprawa zaczyna być pilna ... Nikt go nie chce :kotek: Ta przylepa siedzi już prawie miesiąc - nie mogę go wpuścić do stada , bo starsze koty robią raban ( Mieszko i Lesio gruchają przyjaźnie ) A mały za chwilę popadnie w jakąś depresję. Z tego, co widzę , jest też na sensowne dokocenie, bo nie przejawia agresji , tylko się boi.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kasik »

I co Krzyssztof, dalej zero perspektyw?

A jakaś fundacja z okolicy, dogadać sie z nimi?
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Fundacje obiektywnie są przekocone i próbują mniej lub bardziej skutecznie wyadoptować „swoje”, najczęściej młode - w sumie to stety/ niestety bez znaczenia - ważne , by jakiemukolwiek kotu się polepszyło 😊. Ten ma paradoksalny problem - jest zdrowy , ma wszystkie łapki i oczka i nie siedzi w klatce w kotowisku ... Patrzę codziennie w te zielone oczy i rozsyłam wici gdzie się da. Szkopuł taki jak mam sam - wszyscy kociolubni, których znam nie mogą/ nie chcą się dokocić ...
ODPOWIEDZ