"Bezbronne Zwierzęta" - grupa Fundacji VIVA!

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Hodowla: BRITALISE*PL
Kontakt:

"Bezbronne Zwierzęta" - grupa Fundacji VIVA!

Post autor: Alicja » 21 lis 2011, 20:13

Od jakiegoś czasu pomagam dziewczynom z grupy "Bezbronne Zwierzęta" (pod opieką VIVY!). To od nich moja koleżanka adoptowała koteczkę Albę, która gdzieś już na forum była pokazana przeze mnie ;-))

Dla zwierząt robią naprawdę wiele: wyłapują i leczą chore koty, sterylizują i kastrują, dokarmiają w kilku miejscach bezdomniaki, pod opieką mają wiele kociąt, które mają szanse znaleźć nowe domy. Pomagają także psom. Te sympatyczne osoby poświęcają swój czas wolontariatowi, zwierzaki od dziecka były częścią ich życia :-)

Wiele jest Fundacji, które pomagają, ale gdyby ktoś chciał przeznaczyć jakiś grosik dla potrzebujących zwierząt, które są pod opieką Agi i Weroniki w kociarni, podesłać karmę, niepotrzebne rzeczy na bazarki wystawiane na "Miau" czy wspomóc "Bezdomne Zwierzęta" w jakikolwiek inny sposób, będę wdzięczna <pokłon>
Zbieramy papę, słomę, gumoleum, szafki, bądź gotowe domki i budy dla wolno żyjących zwierząt, ponieważ nasze ograniczone fundusze przeznaczamy głównie na zakup karmy, leków i zabiegi weterynaryjne.

Potrzebujemy karmę mokrą, suchą, witaminy, żwirek, kuwety, miski, smycze, obroże, transportery, drapaki, zabawki i inne akcesoria niezbędne do opieki nad zwierzętami, o które tymczasowo się troszczymy.

Chętnie przyjmiemy wszelkie niepotrzebne przedmioty np. kubki, biżuterię, figurki, książki, które spieniężone na aukcjach przeznaczymy na opłacenie faktur za usługi weterynaryjne.

Przydadzą się też, niepotrzebne już Państwu ręczniki, pościele, koce, prześcieradła, kołdry i poduszki. Materiały, na których kociaki mogłyby odpoczywać i jako wyściółka do transporterów.

Zapraszam na stronę Bezbronne zwierzęta

Obrazek

ODPOWIEDZ