Kardiolodzy

Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent

Re: Kardiolodzy

Post autor: madziulam2 »

maga pisze: 12 paź 2017, 16:02 27.10.2017 w ALPHAVET ul. Obozowa 38b/1 Kraków Kardiolog Mirosława Ziemba będzie robić echo serca. By umówić wizytę zadzwoń tel 698-917-007
Zapraszam.
Jadę jutro z Leośkiem. Spotkam kogoś???
Awatar użytkownika
Urssa

Post autor: Urssa »

Witam! Niestety pilnie potrzebuję konsultację kardiologiczną dla mojej kotki w Poznaniu, będę wdzięczna za namiar. W przeglądowym zdjęciu RTG klatki w projekcji i strzałkowej cień serca powiększony zajmujący 3-4 pmż - taką informację mam na kartkę wizyty, bo od wtorku moja kotka nie chciała jeść, odrazu wzięłam ją do poradni weterynaryjnej i na początku weterynarz podejrzewa ze przez kamienia nazębnego boli jej, a następnego dnia znów nie chciała jeść, to ponowie zawiozłam ją do poradni i robili zdjęcie RTG, więc podejrzewa ze ma problem z sercem, nalega żebym z nią pójść do kardiologa jak najszybciej. Kotka ma 9 lat.
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Nie mam osobistych doświadczeń ( na szczęście ) , z szybkiej sondy wśród znajomych: 1. Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej, przy Uniwersytecie Przyrodniczym Szukaj na fb. 2. W Suchym Lesie Vet-Med dr Karolina Dańczak.
Awatar użytkownika
Urssa

Post autor: Urssa »

Dziękuję za namiary, właśnie zapisałam się do wet.dr Karoliny Dańczak w Złotniku/Suchym Lesie, ale w dn 04.05 (bo to był najblizszy wolny termin). Pozdrawiam, Ula
ODPOWIEDZ