Kot który "puszcza bąki"

Problemy związane z trawieniem, odrobaczaniem, kłaczkami, i wszystkim, co się w kocich brzuszkach odbywa :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 17 cze 2011, 02:03

Jak częściej były saszetki RC, to może być to - RC nie jest Bogiem, po nim też koty mają sensacje <mrgreen>
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Ewuuu

Post autor: Ewuuu » 17 cze 2011, 08:34

No tak racja :-D A mam jeszcze takie pytanie. Ile razy na dzień kot powinien dostawać mokrą karmę? Do suchej to dostęp cały czas, ale weźmy taką saszetkę RC. Jedna na dzień? Jak jedna to cała od razu? Czy dzielić ją na rano i wieczorem? Czy dwie na dzień?
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 17 cze 2011, 08:37

Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Ewuuu

Post autor: Ewuuu » 17 cze 2011, 16:02

Dziękuję za link :-D
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."

Awatar użytkownika
Nina

Post autor: Nina » 24 cze 2011, 09:42

U nas też tak było po Animondzie właśnie. Teraz Bella je tylko suche RC i mokra saszetkę dziennie -Felix, Porta, Gimpet i żadnych bąków nie robi ;) Kupa raz dziennie, wzorowo :)

wianek07

szybka porada

Post autor: wianek07 » 14 mar 2015, 11:24

mam pytanie odnośnie swojej kocicy, była sterylizowana z 2-3 tygodnie temu, zmieniłem jej karmę na Purizon i mokrą karmę też nową ma ale jej w ogóle nie rusza (w ogóle nie lubi mokrej). Pytanie moje dotyczy teraz takiej sprawy jak bąki... od jakiegoś czasu lubi się rozszczelnić i straaasznie śmierdzi... to wina karmy, dużo białka i jelita jeszcze się nie przystosowały? Zauważyłem też, że troszkę więcej wody pije, albo mi się wydaje po prostu. Kotka zachowuje się normalnie, jak wcześniej, nie ma jakiś tam rewolucji po zmianie karmy. Kupa jest ok, jak wcześniej.

Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent

Re: Kot który "puszcza bąki"

Post autor: jasminka » 14 mar 2015, 12:55

Jest jeszcze krótko po sterylizacji karmę też wprowadziłaś nie dawno odczekaj jeszcze z tydz lub dwa i zobaczysz czy się unormuje :-)
Iza

ODPOWIEDZ