Zaparcia

Problemy związane z trawieniem, odrobaczaniem, kłaczkami, i wszystkim, co się w kocich brzuszkach odbywa :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Re: Zaparcia

Post autor: Mago » 11 gru 2017, 22:12

Kicia musi więcej pić. Po sterylce pewnie obolała, mniej podchodzi do misek z wodą? Dopajałabym strzykawkę do pysia. Tylko pomalutku :kotek:

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 11 gru 2017, 22:47

A może rzeczywiście trochę mniej pije. .nawet nie zwróciłam uwagi bo mimo wszystko woda znika z miseczki. ... czyli czekać. ..nie panikować jeszcze mam w związku qpka....? Spróbuję zachęcić małą do picia. .dziękuję

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 16 gru 2017, 16:24

Ok. Na 8 dzień zrobiła normalną i tak 2 dni. Teraz znowu twarda. . Pije już normalnie, w jadłospisie nic nie zmieniłam. Daję jej przekąski na kłaczki ...Jakieś rady? Nigdy nie miała problemów brzuszkowych. ..w jedzeniu jest wybredna..

P.s wiem, że to inny temat. ale jak ją zachęcić do trawki? No taka piękna i zielona wyrosła a ona zero zainteresowania...niedługo będę musiała ją skosic 8-)

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe » 16 gru 2017, 20:10

Scarlett, wystarczy, że zadałaś to pytanie w innym, odpowiednim wątku, nie powielamy tych samych pytań w kilku wątkach. Pilnujemy się, aby posty były zgodne z tematem wiodącym wątku, w którym w danym momencie piszemy ;-)) Skoro wiesz, że jest to inny temat, to proszę nie bałaganić :devil: i poczekać na odpowiedzi w odpowiednim wątku ;-))
obrazek

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 16 gru 2017, 20:33

Znalazłam wątek o trawce po napisaniu tutaj. .

Przepraszam. ..to się więcej nie powtórzy :oops:

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe » 16 gru 2017, 20:34

Scarlett pisze:
16 gru 2017, 20:33
(...(Przepraszam. ..to się więcej nie powtórzy :oops:
Nic się nie stało ;-))

Jeśli kotka ma problemy z tą twardą kupą to ja bym jednak odstawiła całkowicie przysmaki na kłaczki. One mają w zasadzie praktycznie zerowe działanie- spójrz na skład. W obecnej sytuacji mogą przynosić odwrotny skutek. Dopajasz kotkę dodatkowo strzykawką?
obrazek

Awatar użytkownika
Scarlett

Post autor: Scarlett » 16 gru 2017, 22:06

Nie dopajam bo warczala mała wariatka na mnie. ...ale wody pije już tyle co przed zabiegiem. .
Odstawie te chrupki i w poniedziałek kupię pastę... mam nadzieję, że wszystko pomału wróci do normy

ODPOWIEDZ