Miot A

Zielona Góra; HODOWLA JEST ZAMKNIĘTA
Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 10 cze 2010, 18:24

W środe do nowego domku pojechała Amilka. Najbardziej niesmiała kiciulka A. I tak jak przypuszczałam, jednak zaszyła się w nowym domku pod szafką. Ale w jwj przypadku to było do przewidzenia. Trzymam kciuki, by szybko zaakceptowała nowa rodzinę <mrgreen>

Z nami jest jeszcze Amaika. Łobuziara, cała mamuśka, taka mała Toriśka <lol>

Charakterek całkiem po mamie, ale jest słodka...nawet na rękę mi to, że obecnie jeszcze nie znalazła domku, mogę się nią przynajmniej nacieszyć <diabeł>

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 10 cze 2010, 18:25

aaa zapomniałam dodać, że Anika też super czuje się w nowym domu, zawojowała całą rodzinkę - wogóle się nie dziwię bo jest cudna :-D

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 29 cze 2010, 23:48

W skrócie telegraficznym.

Amaika to klon Tori... Normalnie klon. Mam na myśli głównie charakter, choć wygląd też, ma tylko mocniejszy wzór pręg i wydaje mi się, że głowę też, ale nie o to chodzi. Po prostu jak na nią patrzę, to prawie tak jakbym cofnęła się w czasie i patrzyła na małą Toriśkę.

Jest bombowa <mrgreen> Nadal szuka domku, ale jak na razie ma go u nas. Oby nowi ludzie jak już się znajdą, pokochali ją tak jak my :->

Pozostałe bombelki mają się dobrze.

Ostatnio odwiedziłam Armina oj to jest kocurrro jak się patrzy! Wyjść nie mogłam.... śpieszyłam się, ale ni emogłam się oderwać od tego kociego dźentelmena.

Ja tak nieskromnie poproszę Armina by się ujawnił tutaj, bo wiem że zagląda i podczytuje... Mógłby się pochwalić jaki już duży piękny kotek z niego jest. <mrgreen>

Dziewczynki w porząsiu. Jak się pozbieram, to ścignę nowych właścicieli o zdjęcia by pokazać jakie to pannice.

A Amaika też się zaprezentuje, ale nie dziś...

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 29 lip 2010, 09:07

Cóż tam z miotem A. Ano dobrze

Z racji, że wakacje to niekoniecznie wiem co u reszty bandy. Napisze co u Amaiki – w domu Majka.
Jest cudna. Bardzo podobna fizycznie do Tori, co więcej – ładniejsza. Ma cudno w dotyku sierść, jaśniutką i milusią mordeczkę i charakterek…
Hehe, jest jak Tori, zresztą już pisałam. Na kolanach nie usiedzi, ale będzie się wiła obok, wykręcała, mruczała najgłośniej jak się da i nigdy do końca nie wie jak ostatecznie ma się ułożyć. Migdali się i migdali, kombinuje, przymila, no słodziak niesamowity.
Przez to, że nie znalazła jeszcze domku korci mnie by (jeśli domku nie znajdzie) wybrać się z nią we wrześniu na wystawę. Jestem ciekawa, co powiedzieliby o niej sędziowie. Dla mnie jest bomba, bo ma super krótkie i jak dla mnie dobre w fakturze futerko, ładnego pysia, ok. troche długi ale grubiutki ogon. I ładną pręgę jak na kotka liliowego pręgowanego, Tori się niestety w tej kwestii chowa jeśli chodzi o pręguskowatość .

Koza moja uwielbia polować! Wczoraj urządziła taka pogoń za jakąś zbłąkana w domu ćmą, ze mieliśmy z niej ubaw po pachy. Zauważyłam, że jest bardzo towarzyska, również „kocio”, nie lubi zbyt długo przebywać sama, nawet np. z nami, ale bez mamy, ciotki… Kurcze i tu zaraz włącza mi się lampeczka, co jeśli znajdzie domek ale będzie w nim sama? Jako jeden kotek? Ech… mnóstwo pytań i wątpliwości.

Obiecuje tym razem złączyć dziś Or jutro zdjęcia Majeczki. W końcu urlop to i czas łatwiej znaleźć .

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Post autor: Mago » 29 lip 2010, 11:30

Ja to widzę, że lęgnie się myśl śmiała, żeby sobie kicię zostawić <mrgreen>
Czekam na obiecane zdjęcia :foto:

Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Hodowla: Bajbri*Pl
Kontakt:

Post autor: bajewka » 29 lip 2010, 23:00

oj te pokusy <lol> tylko co dalej <oops>
BajBri*pl www.bajbri.pl lub www.bajbri.eu
Na zdjęciu Bajka
Obrazek

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 04 sie 2010, 11:02

Och pokusy są okropne... dlatego nad tym co dalej czuwa mąż z twardym postanowieniem, że Amaika szuka domu! Tylko na razie jej nikt nie szuka.... <gwiżdże>

Majeczka:

Obrazek

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 04 sie 2010, 11:07

Majeczka poluje:

Obrazek

I się miziakuje:

Obrazek

Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: manita » 04 sie 2010, 11:41

Jaka piekna młoda panna i na marginesie świetnie dopasowana do wystroju wnętrza
Anita & Simon, Bazyl i Apsik

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Post autor: Mago » 04 sie 2010, 11:45

Bardzo fajna kitusia :-) i futerko jakie króciutkie!

ODPOWIEDZ