Miot B

Zielona Góra; HODOWLA JEST ZAMKNIĘTA
Awatar użytkownika
Cokolada

Post autor: Cokolada » 04 wrz 2010, 23:42

Wszystkie maluszki śliczne, ale Biszkoptino podoba mi się najbradziej... <serce> <zakochana> :kotek:

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 13 wrz 2010, 19:29

Żeby nie było, że pomijam. Już lada dziń bo w piątek, Biszkoptino zmieni domek ;-))

A w nowym domku już od zeszłego tygodnia pomieszkuje Baffcio - z tego co słyszałam, to już się zakumplował ze starszą brytyjką i robią w domu szum <gwiżdże>

Teraz jeszcze Balto..? Ciekawie kiedy.

Małe dzidygi, czyli Balto i Biszkopto waga na dzień dzisiejszy - 2100, słonie.... umówili się normalnie.

Jakos nie mam dziś weny do opisywania, a chłopaki dają czadu. Balto najbardziej, Biszkopt taki rozważny i romantyczny. Brykają sobie po domu po brytusiowemu <lol>

Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Hodowla: Bajbri*Pl
Kontakt:

Post autor: bajewka » 26 wrz 2010, 22:07

I jak nowy domek?
BajBri*pl www.bajbri.pl lub www.bajbri.eu
Na zdjęciu Bajka
Obrazek

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 27 wrz 2010, 17:25

ooo Biszkopcik zamieszkał na dobre :-D Myślę, że to dobre pytanie "jak domek" do Ani, wiem że tu zagląda, nawet się zalogowała więc teraz poproszę ładnie o relacje i zdjęcia Biśka z jego królestwa <mrgreen>

Baltuś za to nadal z nami. Normalnie tfu tfu wyładniał nam kocurrro. Taki był wg mnie na początku, wtyd się przyznać, brzydkie kaczatko wg mnie... A teraz miło mnie zaskoczył bo wygląda naprawdę już fajnie. Jakoś nie miałam ostatnio czasu w bawienie się z fotosikiem, ale może znajde chwilę to się pochwalę kremowym lwem :-?

Awatar użytkownika
Svinecka

Post autor: Svinecka » 04 paź 2010, 12:49

a jak sie miewa osamotniony Baltus?

jakies fotki by sie przydaly, chetnie bym zobaczyla jak rosnie braciszek :D

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 07 paź 2010, 22:35

Aniu, Baltuś brykolkuje ze starszą siostrą przyrodnią Majeczką <mrgreen>

Mnie ostatnio nie ma kto gnębić o nowe zdjęcia <lol> to i tych zdjęć mniej.... Ostatnio taki mam młyn w pracy przy kompie, że w dom omijam go szerokim łukiem... I nawet jeśli zdjęsie się pstryknie, to siedzi sobie na aparacie i tyle.

A Baltuś to normalnie przytulaska się zrobił niesamowity, łazi przy nodze jak pies, a jak coś robię w kuchni przy szafkach oooo wtedy to TAKI przyjaciel jest kochany <gwiżdże>
I dalej podtrzymuję wersję, że wyładniał, naprawdę. I sierśiuchę ma taką fajniejszą, bo była chwilami kiepska... ateraz hym, ładniusi kremaczek się zrobił 8-)

Dzięki za pytanko tak wogóle. Ja padam. Zaglądam tu często nie logując się nawet i śledzę co się dzieje, ale kompletnie nie mam już sił na psanie... :mdleje:

Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: manita » 08 paź 2010, 07:27

Monika ty dobrze wiesz, ze ja Majeczkę to o kazdej porze dnia i nocy chetnie poogladam, to taka moja miłość, która nie może być spełniona ;-(
Anita & Simon, Bazyl i Apsik

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 11 paź 2010, 17:17

I stało się, Majeczka (obecnie vel Carmen) zamieszkała w Krakowie.

Było ciężko się pożegnać, oj baaardzo, ale cieszy to, że trafiła do BAAARDZO fajnej rodzinki i na pewno będzie szczęśliwą kochaną kotką. Zresztą, mała latorośl z nowej rodzinki od razu okrzyknęła Majeczkę Najpiękniejszym Kotem Swiata - czyli cóż, moja kochana babeczka poszła w świat.

Kurcze, pożegnania kociaków to trudne momenty, ale pożegnanie Majciusi... ech...

No ale co by nie było, widocznie tak miało być, by trafiła własnie tam gdzie teraz jest i to jest bardzo dobra wiadomość, po prostu trochę to trwało zanim się odnaleźli :-D

Awatar użytkownika
dagmara

Post autor: dagmara » 11 paź 2010, 17:18

<klaszcze> <klaszcze> <klaszcze> no dokladnie! Majeczka czekala na swoj domek :kotek:

Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: manita » 11 paź 2010, 18:00

aż mnie w sercu zabolało.
mała właścicielka ma rację Majeczka jest piękna i życzę jej z całego serca najlepszego domu na świecie, mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy jeszcze jej jakieś fotki
Anita & Simon, Bazyl i Apsik

ODPOWIEDZ