Zooplus - kto tam zamawiał?

Tutaj pytamy i informujemy o sklepach, ich promocjach, itp.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Re: Zooplus - kto tam zamawiał?

Post autor: Luinloth »

Wiesz, jeśli ktoś trzyma się marek karm suchych i mokrych, które mają albo własną dystrybucję, albo nie są akurat dostępne w zooplusie, to faktycznie dla niego niewiele tam będzie :)
Moje koty jedzą chrupki Orijen, których tam nie ma, i najczęściej puszki Gussto, których również tam nie ma. Więc ja też na ogół robię zakupy w zooplusie, kiedy kończy się żwirek. Oczywiście przy okazji zamawiam jakieś przysmaczki, trochę innych puszek lub saszetek, pasty, filtry, czasami jakąś zabawkę albo akcesoria, jak potrzebujemy.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe »

Bentley je PoNa od 9 lat i mokrą karmę Moonlight, ale lubi filetowki Miamor, które są w Zooplus :) W Zooplus jest duży wybór przysmaków naturalnych :)
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Miss_Monroe pisze: 12 sty 2021, 13:42 Bentley je PoNa od 9 lat i mokrą karmę Moonlight, ale lubi filetowki Miamor, które są w Zooplus :) W Zooplus jest duży wybór przysmaków naturalnych :)
Też tam kupuję, chociaż wcześniej zniechęcały mnie hurtowe ilości ( co z nimi zrobię , jak nie trafię ? ) Od czasu, gdy są ogrodniczki nie ma już tego problemu :-D :-D . Swoją drogą też odnoszę wrażenie, że jedzonko jakby im się „skurczyło „. Stamtąd jednak mam też całe wyposażenie (drapaki, kuwety, transportery etc.)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia »

Ja nie mówię, że nic nie ma, ale nie ma akurat tych marek, które ja kupuję, czyli Orijen, Canagan, Gussto. Kiedyś jeszcze Orijena mieli to wycofali, akurat jak mi się udało koty na to przestawic. Z jedzenia to jedynie puszki Miamora dla urozmaicenia kupuję.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent

Post autor: AgnieszkaP »

Ja w Zooplusie zamawiam tylko żwirek. Nic z tego, co zamawiam bliźniakom do jedzenia, nie jest u nich dostępne.
Czasem coś kupuję zwierzakom teściowej, ale coraz częściej w innych sklepach jest taniej.

A już ten ich system rabatowy. Z 5% zeszli na 3% - bo od ponad 10 lat jestem z nimi :lol:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Post autor: yamaha »

:lol: Pewnie uznali, ze w 10 lat juz sie naoszczedzalas :lol:
Czas NORMALNIE placic za zakupy :lol:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent

Post autor: AgnieszkaP »

yamaha pisze: 14 sty 2021, 19:53 :lol: Pewnie uznali, ze w 10 lat juz sie naoszczedzalas :lol:
Czas NORMALNIE placic za zakupy :lol:
Najwyraźniej :rotfl:
ODPOWIEDZ