Zooplus - kto tam zamawiał?

Tutaj pytamy i informujemy o sklepach, ich promocjach, itp.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Re: Zooplus - kto tam zamawiał?

Post autor: Jaskier »

ozon pisze: 24 paź 2021, 11:11 Mnie ta opcja znika, kiedy wpłata za zamówienie jest niezaksięgowana, a potem wraca :)
U mnie to wygląda tak, że kupuję z opcją Rachunek, dostaję towar, płacę, miesiąc później robię kolejny zakup i nie ma opcji Rachunek. A przecież niemożliwe żeby przez 3 tyg księgowali przelew.
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent

Post autor: ozon »

Problem z tą opcją jest od lat. Z ciekawości sprawdziłam i dyskusja na ten temat była na forum już w 2016 roku :roll: bo jedni mieli tę opcję, a inni nie i nie było wiadomo z czego to wynika. Zooplus odpowiadał enigmatycznie, że o tym decyduje system, ale nie wyjaśniali według jakich kryteriów :devil:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe »

Ja tą opcję mam na stałe od dwóch lat. I nie znika mi po pierwszym zamówieniu. Ostatnio była promocja w Zooplus dot. darmowej wysyłki od kwoty 9 złotych. Złożyłam dwa zamówienia na przestrzeni trzech dni- oba z zapłatą w ciągu 14 dni po otrzymaniu towaru.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia »

Czy ktoś zamawiał ostatnio coś w zooplusie?
Robiłam dzisiaj zamówienie i zdziwiłam się, bo zniknął mój bank i nie mogłam wybrać przelewu natychmiastowego.
Coś wiecie, o co chodzi?
Dynastia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Dynastia »

Kupowałem w ub. tygodniu. Bez problemów. Jedyna zmiana, to czas oczekiwania - nie 24 a 48 h.
ODPOWIEDZ