Karmy suche

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Re: Karmy suche

Post autor: Miss_Monroe » 27 cze 2017, 10:11

Bentley na PoNie z dodatkiem ryżu (Farm Mix) dość mi się zaokrąglił, a mieszałam mu wersję bez ryżu z tą wymienioną powyżej. Od ponad roku jest tylko na wersji z kurczakiem bez ryżu, waga poszła w dól i jest cały czas ta sama.
Jak Tamiś ma dodatkowo problemy z nadwagą to lepiej Soniu tego samego kurczaka wziąć tj. Fees Favorite, bo i najmniej węglowodanów.
obrazek

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia » 28 cze 2017, 07:41

Dziękuję :kwiatek:
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: MoniQ » 25 sie 2017, 07:53

Nie wiem czy było ale znaleźć nie umiem, więc zapytam... Macie jakieś opinie na temat karm z Maxi Zoo Real Nature Wilderness?
Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda, nie wiem jak na drugi, ale kotom bardzo smakuje....
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 25 sie 2017, 18:56

To dobry smak, ale właśnie z tej serii z dodatkiem "Wilderness". U mnie po dłuższym czasie jednak rozluźniły się kupy, więc zrezygnowałam - jednak udział podrobów jest tam trochę duży. Jeśli jednak kotom smakuje i wszystko dobrze w kuwecie wygląda, to jest to dobra puszka :) Ja się najpierw cieszyłam z tej opcji, ale po trzech tygodniach czar prysł. Liczę właśnie, ile czasu korzystam z Gussto, i to już dwa miesiące, a w kuwecie wzorcowo. Tam mniej podrobów zdecydowanie, za dwa tygodnie będą 3 kolejne smaki czyli będę miała 6 do dyspozycji :) Ale jeśli Twoje koty dobrze sobie radzą ze składem Real Nature Wlderness, to suplementację i resztę Dobrochna oceniła bardzo wysoko. Niestety, ona też zrezygnowała po mniej więcej takim samym czasie jak ja, z powodów tych samych.
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: MoniQ » 25 sie 2017, 19:07

Dorszka pisze:
25 sie 2017, 18:56
To dobry smak, ale właśnie z tej serii z dodatkiem "Wilderness". U mnie po dłuższym czasie jednak rozluźniły się kupy, więc zrezygnowałam - jednak udział podrobów jest tam trochę duży. Jeśli jednak kotom smakuje i wszystko dobrze w kuwecie wygląda, to jest to dobra puszka :)
Ale Ty Droszko mówisz o puszkach? Bo ja o chrupkach...

Co do radzenia sobie to ciężko powiedzieć, dopiero drugi dzień dostały do wyboru, w jednej misce PoN, w drugiej właśnie ten RNW, póki co sensacji nie ma.
Khaleesi nie ma wrażliwego brzucha, Mordimuś niestety ma skłonności do brudzenia sobie tyłka, więc jeśli zmiana by mu pomogła to byłabym szczęśliwa...
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 25 sie 2017, 20:16

Oj przepraszam, ja o puszkach, nie popatrzyłam na wątek :lol: Zaraz zerknę na suche, podeślę też Dobrochnie :)
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier » 26 sie 2017, 08:54

Mam pytanie dotyczące karmy N&D dzik, jabłko, porzeczka http://farminapolska.pl/koty-katalog/na ... cat-detail
Jaskrowi zasmakowała ale nie wiem czy zmieniać, czy zostać przy Purizonie. W necie mało opinii o karmię dla kotów.
Z góry dzięki za pomoc :)
obrazek

Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kamila » 04 wrz 2017, 17:10

Mnie nie przekonuje. Mięsa 48 proc. Ziemniaki na 3. miejscu w składzie i te owoce? Jakoś tez nie jestem przekonana do dzika jako mięsa które było by podstawa w składzie dla żywienia kota😊 no i nie ma tauryny😕
Kamila
obrazek

Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier » 04 wrz 2017, 18:57

Kamila pisze:
04 wrz 2017, 17:10
Mnie nie przekonuje. Mięsa 48 proc. Ziemniaki na 3. miejscu w składzie i te owoce? Jakoś tez nie jestem przekonana do dzika jako mięsa które było by podstawa w składzie dla żywienia kota😊 no i nie ma tauryny😕
Dzięki wielkie za odpowiedź :kwiatek:
obrazek

Awatar użytkownika
niwiusia

Post autor: niwiusia » 11 wrz 2017, 11:52

Witam,

Jest możliwość porozmawiania na priv z którąś z Pań odnośnie żywienia mojej dziewczynki ?
Mam chyba wiadomości zablokowane prywatne .
Z góry dziękuje za jakiś kontakt

pozdrawiam
Kot nadaje domowi duszę.

ODPOWIEDZ