Wystający język

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
nilaya

Wystający język

Post autor: nilaya » 18 sty 2018, 11:29

Witam. Nie wiedziałam gdzie się dokleić z tym pytaniem więc robię to w ten sposób. Mój kot ma około 4 miesiące i łazi z wystającym językiem :-o nie wiem czy to normalne ale wydaje mi się że nie. Czasem go schowa ale to rzadkość :lol: Ma wszystkie zęby więc nie wiem jaki jest powód. Czasem jest go mniej a czasem więcej :lol: Mam tylko nadzieję że to nic złego. Miał może ktoś kiedyś taki przypadek??

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Re: Wystający język

Post autor: Dorszka » 18 sty 2018, 17:44

Proszę sprawdzić u weterynarza zgryz, tak się niekiedy dzieje przy cofniętej brodzie.
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

nilaya

Post autor: nilaya » 18 sty 2018, 20:52

Trochę zaczęłam się bać :shock: To coś groźnego? Słyszała może pani czym take coś się kończy? (operacja czy życie z takim zgryzem)

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 18 sty 2018, 23:13

Trochę utwierdzam się w przekonaniu, że chyba niepotrzebnie się odzywam.

Proszę pójść do weterynarza, i lekarz oceni powód wypadania języka.

Można też założyć kotu wątek i pokazać go nam, jak ten język wygląda - niektóre koty czasami wystawiają języki, i dopóki nie dzieje się to ustawicznie, nie ma powodu do niepokoju.
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

nilaya

Post autor: nilaya » 19 sty 2018, 22:11

Ja bardzo dziękuję że ktoś coś napisał. Nie powiem na początku się trochę przestraszyłam. Ale zgłoszę się do weterynarza i zobaczymy jak to będzie. Na pewno się postaram zrobić wszystko aby moja kicia dobrze się czuła :kotek: Jeśli odkryję jak dodać zdjęcia czy też jak założyć wątek na pewno to zrobię :-D Jak na razie dopiero się uczę obsługi kota dzięki wam :mrgreen: :kotek: Jeszcze raz dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 22 sty 2018, 22:45

Bardzo przepraszam, już myślałam, że to kolejna osoba udająca problem, mamy tego ostatnio zalew. Proszę o wyrozumiałość, mamy dużo ataków na forum ludzi, którzy tak naprawdę nie są zainteresowani kotami. Obejrzałam już zdjęcia i odpisałam, nie wiem, co przeczyta Pani prędzej, mail czy forum, więc piszę i tutaj. Jeszcze raz przepraszam za nieufność.
Dorszka

Obrazek Obrazek obrazek

nilaya

Post autor: nilaya » 23 sty 2018, 18:59

Proszę nie przepraszać, w tych czasach ograniczone zaufanie to normalne zachowanie. Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie moich nerwów :)

Balluca

Post autor: Balluca » 11 lut 2018, 17:01

Ja mam taki przypadek 🙂 moja półtoraroczna kotka brytyjska ma ciągle wystawiony język, weterynarz mówi że to wada zgryzu, na początku łudziłam się że schowa ten języczek ale nie, No cóż... kocham ją mimo to 😊

ODPOWIEDZ