Srebrne kotki do adopcji oraz złoty kocurek point i srebrny kocurek

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca

Srebrne kotki do adopcji oraz złoty kocurek point i srebrny kocurek

Post autor: J'adore Jasmine »

Kochani,
dawno nie pisałam, ale zawsze wracam na forum z przyjemnością i świadomością odnalezienia tu ludzi kochających koty i świadomych ich potrzeb. Ci, którzy znają naszą hodowlę, wiedzą, że koty u nas są kochane, zadbane i często kończą szybko swoją karierę hodowlaną.
Dzisiaj szukam domu, domków, dla moich dwóch starszych srebrnych dziewczynek - Queenie i Magnolii Ars Britannica*PL, srebrnego kocurka z Holandii NL*Jadwiga's Magnus i złotego pointa William Ars Britannica.
Każdy z kotów ma własną historię i chętnie opowiem o niej telefonicznie. Wszystkie są wykastrowana, przeszły sanację jamy ustnej, mają aktualne szczepienia i są zachipowane.
Zarówno William jak i Magnus nie bardzo odnajdywali się w roli reproduktorów. William wolał patrzeć przez okienko, jeść i spać, a Magnus swoje awanse zwykle kończył na lizaniu kotki po uszku i przytulaniu się. Nie lubię walczyć z naturą, więc postanowiłam, że chłopcom lepiej będzie w domach gdzie dostaną 100 % uwagi i miłości i już nic nie będą musieć.

William
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale po kolei. William urodził się w mojej hodowli, jest synem dwóch pięknych kotów z Rosji i imponuje urodą. Ja nazywam go "zła królowa", bo zawsze ma ofuczony wyraz pyszczka i generalnie nie przepada za jakąś głębszą interakcją ze mną. Woli kotki i zawsze miał koleżankę do towarzystwa.
Aktualnie dzieli pokój z Queenie, dobrze zna także Magnolię. Nigdy nie znaczył. Myślę, że potrzebuje domu gdzie będzie spokojnie. Bez małych dzieci, bez oczekiwań, że kot musi. Co do musi to Williama trzeba czesać, bo ma ultra gęste futerko. Ma też dość krótki pyszczek, więc czasem wymaga czyszczenia oczu. Lubi jeść zarówno suchą jak i mokrą karmę. Trzeba także pilnować jego ząbków, były czyszczone, ale Pani Doktor zaleciła kontrole przy okazji szczepień. William urodził się w marcu 2019.

Queenie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z Williamem mieszka Queenie, jest starsza od Williama. Urodziła się w styczniu 2017. Jest kompaktową kotką o pięknych zielonych oczach i gęstym futerku, które dwa razy do roku wyczesujemy gruntownie, podobnie jak u większości kotów z jej linii. Queenie to super mama i pewnie mogłaby jeszcze długo być kotem hodowlanym, ale jest drobna jak to sreberko, więc postanowiłam, że już wystarczy dzieci i czas na wczesną emeryturę.
Queenie jest układna, nie wadzi nikomu, lubi nasze kocury a z kotkami nie wchodzi w negatywne interakcje. Ostatnio często widzę jak lata za piłeczką czy myszką. To kotka do spokojnego domu. Nie agresywna, ale także nie spragniona na razie trzymania na kolankach - raczej biegania za piórkiem i pełnej miseczki.

Magnolia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kolejna księżniczka to Magnolia Ars Britannica*PL - jest córką naszej Supreme Championki Torridonian Elora Danan, czyli Cleo i Pączka, Championa Hadrian Ars Britannica*PL [gdyby ktoś chciał poszukać sobie rodziców na naszej stronie w zakładce Weterani].
Magnolia jest przepięknie biała i ma ogromne zielone oczy. To klonik mamy, choć w przeciwieństwie do niej, nie lubi aparatu jak ognia. Stąd zdjęcia są jak są. Magnolia była świetną mamą. Niestety zrobiłam chyba zbyt długą przerwę od ostatnich dzieci, a Magnus ukochał ją dość platonicznie i u Magnolii zaczęło się ropomacicze. Choć pewnie do wyleczenia i pewnie mogłaby dać mi jeszcze miot, zdecydowałam, że wolę mieć zdrową kotkę niż obietnicę kociąt i ryzyko dla niej. Magnolia została kastratką.
Nie lubi być na rękach, ale kocha oglądać, podglądać, latać za piórkiem czy piłeczką i oczywiście jeść. Jest dostojna i spokojna. Mieszka w pokoju z Magnusem i nasz królewicz jest jej towarzystwem zachwycony, bo jak każdy z moich kocurów przywykł do życia do pary. Tych dwoje świetnie znalazłoby się we wspólnym domu, bo Magnus jest towarzyski i lubi pieszczoty, głaskanie, buziaki i do tego gada jak mała srebrna papużka, a Magnolia siada i obserwuje te jego wyczyny, a potem przytula się do Magnusa, albo daje mu pieszczotliwie z łapy, w zależności od humoru.
Magnolia urodziła się w czerwcu 2016, jest średnich rozmiarów jak na sreberko. Podobnie jak pozostałe koty szuka domu bez małych dzieci, spokojnego, świadomego. Myślę, że najchętniej z którymś z naszych kotów do pary.

Magnus:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Został jeszcze NL*Jadwiga's Magnus, który przyjechał do nas z Holandii. Wymarzyłam go sobie i tylko zapomniałam w liści marzeń dodać, że chciałabym mieć po nim kocięta. Los ma poczucie humoru, bo Magnus to piękny, średnich rozmiarów ale krępej budowy kocur z super futrem, rozbudowanymi policzkami i pięknym kolorem oczu. Magnus lubi się przytulać, rozmawiać ze mną, jest nieagresywny i nigdy nie znaczył. Miał u nas dwa mioty.
Magnus na zmiany reaguje zapuchnięciem jednego oczka. To mija po podaniu kropel, ale kocurek potrzebuje spokojnego, fajnego domu, gdzie pokaże jeszcze pełniej swój super charakter. Tak jak wspominałam uwielbia mieć kotkę do towarzystwa. Magnus urodził się w styczniu 2018.
Wszystkie opisane koty mają ustaloną grupę krwi, fiv, felv negative, badanie genetyczne na pkd [Magnolia po Rodzicach], reszta nowe Zoogen Rosja, Magnus pełny profil genetyczny. Każdy z kotów jest dla mnie ważny i kastracje podyktowane były dobrem kotów a nie chęcią zysku. Myślę, że jako kastratom będzie im lepiej i mam nadzieję na super domki dla mojej czwórki.
Adopcje są odpłatne, każdy kot otrzymuje wyprawkę, rodowód, ma aktualne szczepienia, jest po kastracji, sanacji jamy ustnej, badania genetycznych. Trzy z nich urodziły się na moich rękach i spędziły ze mną całe życie.

Zapraszam do kontaktu i dziękuję za przeczytanie posta.
Linki do stron kotów poniżej. Znajdziecie tam ich zdjęcia i niezbędne informacje. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania telefonicznie.

Pozdrawiam i dziękuję
Ania

William Ars Britannica -

Kod: Zaznacz cały

https://www.arsbritannica.pl/index.php/pl/william-pl
Queenie Ars Britannica

https://www.arsbritannica.pl/index.php/pl/queenie-ars-britannica-pl
Magnolia Ars Britannica

https://www.arsbritannica.pl/index.php/pl/magnolia-ars-britannica-pl
NL*Jadwiga's Magnus [/b]