Zooplus - kto tam zamawiał?

Tutaj pytamy i informujemy o sklepach, ich promocjach, itp.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Re: Zooplus - kto tam zamawiał?

Post autor: MoniQ »

Luinloth pisze: 12 gru 2021, 11:43 W zooplusie jest bardzo fajna promocja teraz. Jeśli macie plan oszczędnościowy, to automatycznie nabija się zniżka 15%, a jest też dodatkowe 12% po wpisaniu kodu. I to wszystko sumuje się też z bazową zniżką z planu. Ja zrobiłam teraz większe zakupy i zaoszczędziło mi to kilkadziesiąt PLN-ów :)
Fajna ta zniżka, szkoda że nie ma nic z tego co potrzebujemy. Aż dziwne, ze wszystkie "nasze" żwirki są chwilowo niedostępne :/
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Tigerino? Też mnie trochę zirytowało, że nie ma, ostatecznie zamówiłam GG, no bo skoro nie ma, to nie wyczaruję, a poza zooplusem go nie kupię :roll:
U mnie akurat trwa faza na jedzenie Wild Freedom, no i trzeba zrobić zapas snaków z tuńczyka. Kupiłam też dwie maty z rancikiem pod fontannę i miski, bo nam już w tych miejscach trochę powybijało panele przez tych chlapaczy :lol:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent

Post autor: AgnieszkaP »

Żwirku Intersand Extreme Classic też nie ma w dużej opcji (14 kg) :-/////
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Luinloth pisze: 13 gru 2021, 09:04 Tigerino? Też mnie trochę zirytowało, że nie ma, ostatecznie zamówiłam GG, no bo skoro nie ma, to nie wyczaruję, a poza zooplusem go nie kupię :roll:
U mnie akurat trwa faza na jedzenie Wild Freedom, no i trzeba zrobić zapas snaków z tuńczyka. Kupiłam też dwie maty z rancikiem pod fontannę i miski, bo nam już w tych miejscach trochę powybijało panele przez tych chlapaczy :lol:
Chcieliśmy Greenwoods, ew. Tigerino. Żadnego nie ma... A puszki akurat zamówiliśmy kilka dni wcześniej...
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe »

Żwirki, o których piszecie były dostępne trzy dni przed promocją, bo sama zamawiałam Tigerino :suchy: Nie chce mi się wierzyć, że akurat skończyły się im całe zapasy magazynowe.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Miss_Monroe pisze: 13 gru 2021, 11:47 Żwirki, o których piszecie były dostępne trzy dni przed promocją, bo sama zamawiałam Tigerino :suchy: Nie chce mi się wierzyć, że akurat skończyły się im całe zapasy magazynowe.
I pewnie magicznie pojawią się znowu tuż po zakończeniu promocji...
ODPOWIEDZ