Opinia o hodowli

To dział na pytania i porady związane z tym wszystkim, z czym powinniście się Państwo zapoznać ZANIM zaprosicie kota pod swój dach.
ewakedziora

Opinia o hodowli

Post autor: ewakedziora »

Dzień dobry.

W przyszłym roku chciałabym zdecydować się na kociaka. Ogromnie podoba mi się kolor ny11 (taka liso-wiewiórka). Zależy mi jednak, aby kociak pochodził z zaufanej hodowli. Znalazłam hodowlę Wiosenna.pl, która specjalizuje się w kocich "złotkach". Nie ma jednak na jej stronie do jakiego stowarzyszenia należy, a ja jestem w temacie stowarzyszeń zielona. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś doświadczony zechciał sie podzielić swoją opinią o hodowli jeśli o niej słyszeliśącie.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Re: Opinia o hodowli

Post autor: Dorszka »

Jeśli a stronie nie ma stowarzyszenia, to nie kupowałabym tam. Oczywiście może to być zwykłe przeoczenie, proszę zapytać w wiadomości i zobaczy Pani, jaką informację uzyska. Potem będzie Pani mogła sprawdzić poprawność informacji, może Pani wejść na stronę stowarzyszenia i potwierdzić tę przynależność. Standardowo hodowca powinien podać tę informację na stronie. Mogę natomiast wskazać na hodowle, które zajmują się "złotkami", na przykład "Royal Devils", "Kremowe Pluszaki" lub "Navarell", to takie o których wiem.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Post autor: MoniQ »

Jest jeszcze Zojka, piękne kociaki mają :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

O, dziękuję :serce:
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent

Post autor: elwiska3 »

Wiosenna należy do stowarzyszenia http://www.noproblem.org.pl/?klub,2

Kiedyś miałam złotka na swoim fb i zapamiętałam ta hodowlę .
ewakedziora

Post autor: ewakedziora »

Bardzo dziękuję za pomoc, napisze do Wiosennej i także poprzeglądam podane przez Was hodowle:)🐿🦊
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent

Post autor: MoniQ »

ewakedziora pisze: 10 gru 2021, 20:56 Bardzo dziękuję za pomoc, napisze do Wiosennej i także poprzeglądam podane przez Was hodowle:)🐿🦊
A zobacz to, takie cudo jest do wzięcia :)
https://www.facebook.com/media/set/?van ... 3743998211
ODPOWIEDZ