Karmy mokre ogólnie

Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent

Re: Karmy mokre ogólnie

Post autor: AgnieszkaP »

Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

critersa pisze: 25 lis 2021, 00:44 szukam dobrej karmy dla mojego kota, znacie markę (…), chyba sa od niedawna na rynku ale mają karmy z dobrym składem i kusi mnie żeby wypróbowac, mam nadzieję, ż emój kot będzie zadowolony :D
To ja mam taki pomysł:
1. Załóż swojemu kotu wątek
2. Przetestuj
3. Daj znać
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier »

Luinloth pisze: 25 lis 2021, 09:06
critersa pisze: 25 lis 2021, 00:44 szukam dobrej karmy dla mojego kota, znacie markę (…), chyba sa od niedawna na rynku ale mają karmy z dobrym składem i kusi mnie żeby wypróbowac, mam nadzieję, ż emój kot będzie zadowolony :D
To ja mam taki pomysł:
1. Załóż swojemu kotu wątek
2. Przetestuj
3. Daj znać
Przecież to reklama, wczoraj założony profil.
Post już zgłoszony.
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Też tak przypuszczałam, ale ja jestem frajerem i zawsze daję ludziom benefit of the doubt. Więc napisałam tak na totalnie wszelki wypadek, wiesz, gdyby ktoś jednak naprawdę zalożył konto, by spytać...
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent

Post autor: Jaskier »

Luinloth pisze: 25 lis 2021, 10:22 Też tak przypuszczałam, ale ja jestem frajerem i zawsze daję ludziom benefit of the doubt. Więc napisałam tak na totalnie wszelki wypadek, wiesz, gdyby ktoś jednak naprawdę zalożył konto, by spytać...
A ja traktuję ludzi z wzajemnością ;)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe »

Nie odpisujcie takim osobom, bo zwykły to SPAM :) Usuwam nazwę karmy z waszych postów, żeby nie było reklamy, o którą chodziło, a w takiej formie jej nie tolerujemy ;)
Osoba została zablokowana i usunięta z forum - Dynastia, dzięki za zgłoszenie :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Uwaga, ja nie robię reklamy, jak coś :lol:
Czy ktoś mógłby spojrzeć i zanalizować karmę LOVCAT, wklejam link do wersji z kurczaka:
https://lovcat.pl/lovcat-pure-chicken/
Karma robi karierę na insta, a mnie obiecująca wydała się konsystencja - ktoś napisał, że to takie grubiej mielone/siekane mięso i sosik, a moje koty ostatnio właśnie taką formę wolą :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator

Post autor: Dorszka »

To dobra karma, sama ją niekiedy kupuję. Jej jedyne wady to dość duża zwartość fosforu (czyli nie nadaje się za bardzo dla kotów nerkowych), i jak na gusta moich kotów jest w niej dość dużo łoju (na moje też, bo go wyrzucam, czyli dla mnie to stracona zawartość puszki). Ale jest to pełnoporcjowa karma, może trochę grubiej zmielona od Gussto, ale dla mnie w konsystencji są porównywalne, bo i w Gussto w zależności od partii są bardziej lub mniej sprasowane zawartości. Nie próbowałam jedynie łososia, pozostałe 3 smaki kotom podpasowały, z wyjątkiem zostawianych kawałków łoju. Karma jest do kupienia w Modern Pet :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Bardzo dziękuję :serce:
ODPOWIEDZ