Wątek dla "Starych"

Informacje o wydarzeniach w naszej hodowli, nowych miotach, i kociakach w nowych domach.
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Anka »

Dorszka pisze:
05 gru 2019, 19:23
Reszta domowników u PRAWDZIWEJ MAMUSI, no ja bardzo przepraszam, ja tu wietrzę jakiś podstęp i niedopieszczona się poczułam :wsciekly:
Już głaskam
Załączniki
20190809_170406.jpg
20190809_170406.jpg (2.87 MiB) Przejrzano 1375 razy

Karioka
Agilisowy Rezydent

Post autor: Karioka »

Cudowności piękne :serce: :kotek: 😍
Dorota

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Anka pisze:
05 gru 2019, 22:31
Dorszka pisze:
05 gru 2019, 19:23
Reszta domowników u PRAWDZIWEJ MAMUSI, no ja bardzo przepraszam, ja tu wietrzę jakiś podstęp i niedopieszczona się poczułam :wsciekly:
Już głaskam
No!
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

A Perełka zdrowa?
Norka broi jak zawsze. Dzisiaj ukradła szynkę! Ale była łaskawa i pół plasterka porzuciła w okolicy miski Lucka. Dba o seniora

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Kontakt:

Perełka tak, chociaż ostatnimi dziećmi nie chce mnie ucieszyć, więc chyba już nici :(

Arabik jest po usunięciu obu listew. U niej na szczęście była inna zmiana, dziewczynka już doszła do siebie, bryka, chociaż operacja była trudna i rekonwalescencja długa.

Teraz czeka nas zabieg z Borgią. U niej niestety zmiana podobna w charakterze jak u Clary, ale podobno niewielka. W piątek zobaczymy, czy uda się przeprowadzić zabieg.
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia »

Co ja tu czytam :hm:
Trzymam kciuki za wszystkie koteczki, żeby jak najszybciej wróciły do zdrowia :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth »

Zdrówka dla wszystkich :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Kontakt:

Sonia pisze:
25 lut 2020, 07:46
Trzymam kciuki za wszystkie koteczki, żeby jak najszybciej wróciły do zdrowia :kciuki: :kciuki: :kciuki:
No niestety, lata nie chcą ubywać, jedynie przybywają :( Arabik w tym roku skończy 13 lat, Borgia 14. Żadna z moich kotek, z wiadomych względów, nie została wykastrowana przed pierwszą rują. Wszystkie więc są chodzącymi tykającymi bombami.
Dorszka

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent

Post autor: Sonia »

Dorszka pisze:
25 lut 2020, 22:51
Sonia pisze:
25 lut 2020, 07:46
No niestety, lata nie chcą ubywać, jedynie przybywają :( Arabik w tym roku skończy 13 lat, Borgia 14. Żadna z moich kotek, z wiadomych względów, nie została wykastrowana przed pierwszą rują. Wszystkie więc są chodzącymi tykającymi bombami.
Mam nadzieję, że kotki wydobrzeją i będą jeszcze długo Ci towarzyszyć :kciuki:
Kiedyś byłam w Kazimierzu Dolnym i tam, gdzie nocowaliśmy, była taka koteczka domowo-wychodząca, też miała całą jedną listwę usuniętą z powodu guzków, a jak tam byliśmy to miała już 18 lat i wcale tego po niej nie było widać. Nawet wstawiałam wtedy na forum jej zdjęcie. Śliczna była, taka czarnulka półdługowłosa. W ogóle się nie poruszała, jak jakaś staruszka, tylko jak normalny kot.
Brysia* 30.06.2008-25.04.2014
Tami 8.06.2009
Tobi 24.05.2014

Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

No trochę tak dziwnie się robi, gdy sobie przypomnę, że lata lecą. Koty coraz starsze. Luc będzie miał 11 lat w tym roku, Norka 4. Kto by pomyślał. Moja Lili wczoraj 9 skończyła, a pamiętam, jak tutaj na forum wszyscy czekali aż w końcu się rozpakuję, nawet jakaś kotka mnie wyprzedziła. Chyba u Underleyhall.
Powodzenia dla dziewczyn, niech się trzymają w pionie i kciuki, by Borgia dała radę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Co słychać u Agilisowych kotów?”