Klimatyzator do mieszkania

Wszystko co potrzebne nam do codziennego życia, sprzęty do domu i do pracy.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Kontakt:

Klimatyzator do mieszkania

Post autor: Mago » 10 sie 2015, 17:05

Dziewczyny, czy możecie polecić klimatyzator do mieszkania. Nie znam się na tym kompletnie, a jest raczej pilnie potrzebny dla mamy TŻ. Nie wiem jakie widełki cenowe, wiem, że chodzi jej raczej o taki który można przestawiać z pokoju do pokoju.
Zaraz sobie będę szukać w necie, ale jak coś możecie podpowiedzieć to byłoby super :-)

Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent

Re: Klimatyzator do mieszkania

Post autor: asiek » 09 wrz 2015, 17:24

Mago,słyszałam,że ten przenośny jest strasznie głośny. I chyba trzeba patrzeć na takie od 1000zł wzwyż.
"Los bowiem synów ludzkich jest ten sam co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.."
Biblia Księga Koheleta

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator

Post autor: Miss_Monroe » 09 wrz 2015, 20:46

Małgosiu, ja ponad miesiąc temu (jak były te upały) to kupiłam wlasnie klomatyzator przenośny, o taki >>> Według mnie nie jest taki głośny, my przy włączonym normalnie śpimy ;-))
obrazek

Karioka

Post autor: Karioka » 10 sty 2020, 09:09

Odsmażę stary kotlet, ale to nic 😉

W tym roku chcę zakupić klimatyzer, tylko taki bez potrzeby montowania rury. Nie wierzę w zachowanie tych "kurtynek" przy kotkach, które potrafią wszystko wydłubać aż dostaną to co chcą 😊
Czy ktoś może jakiś polecić?

Przeraża mnie to, że nie ma zimy i wcale się na nią nie zapowiada. Gdzieś wyczytałam, że w lutym zaczniemy odczuwać wiosnę :shock: Oczywiście jak będzie to dopiero zobaczymy. Ale boję się, że skutkiem braku zimy będzie lato które pójdzie mi w pięty, ja z roku na rok coraz gorzej znoszę upał. I przede wszystkim zawsze się zamartwiam o koty.

Taki ostatnio znalazłam, który wydaje mi się być interesujący:
https://klimasklep.pl/klimatyzer-master ... -6875.html
Ale czy on może być do domu? Może ktoś jakimś cudem go ma?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wokół domu i pracy”