Miot A2 - Hoshi i Puccini

Czempiń k. Poznania, koty w kolorach rudy, kremowy, niebieski szylkret, gładkie i pręgowane
Awatar użytkownika
nataniela
Hodowca
Hodowla: Britabby*PL
Kontakt:

Miot A2 - Hoshi i Puccini

Post autor: nataniela » 26 paź 2017, 18:32

Tego miotu mogło nie być.
Hoshi zawsze rodzi kociaki z niską wagą urodzeniową np. 70g. o ile rodzi w terminie. Niestety w ostatni piątek lutego zaczęła rodzić w 63 dniu. Cztery kociaczki urodziły się w ciągu pół godziny. Wagi mnie przeraziły, wszystkie maluchy miały ok. 60g. Niestety nie ssały.
Pomimo otrzymania leków wszelkich jakie mogły otrzymać i pomimo mojego starania aby ssały (dokarmiałam też) , wagi spadały w dół. Odchodziły, Hoshi była spokojna i dzieci odchodziły otoczone Jej miłością i Jej ciepłem. Przez weekend zasnęła po kolei trójeczka kociąt. Do poniedziałku został jeden kociak.
Rano w poniedziałek byłam pewna, że też zasypia. Hoshi tuliła maluszka a on spał. Rano ważył coś około 48g. Ja już czekałam aż zaśnie, bo o dokarmianiu i ssaniu mowy nie było. I tak dotrwaliśmy do wieczora. W pewnym momencie …patrzę …a maluszek przy brzuszku się rusza. Patrzę…a maluszek chyba ssie. Nic przez następną noc nie ruszałam w kotniku, nie dokarmiałam bo maluszek ssał. Rano…sukces waga 51g……I mała – bo to koteczka - przeżyła. Ma na imię Angel.
Do drugiego miesiąca była trochę mniejsza ale teraz jest normalną, śliczną koteczką. Niestety nie mogła u mnie zamieszkać (nie wydaję kotów "emerytów" do adopcji i mam już limit zakocenia wyczerpany), ale Angel mieszka prawie w rodzinie, bo u dziewczyny mojego syna :) Prawie codziennie widzę Ją na zdjęciach lub skype :mrgreen:
Rośnie ślicznie…moja kochana Angel.
Na zdjęciu w wieku 3 miesięcy:
Obrazek

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Re: Miot A2 - Hoshi i Puccini

Post autor: yamaha » 26 paź 2017, 18:37

Ale slodka jedynaczka :milosc: :milosc: :milosc:

SMutno, ze inne kociatka odeszly ;-(
Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent

Post autor: Luinloth » 26 paź 2017, 19:38

Słodzinka :milosc:
Obrazek <<< Rękodzieło psychodeliczne i kocie

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Post autor: Dorszka » 26 paź 2017, 21:06

Cudny aniołek!
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent

Post autor: asiak » 27 paź 2017, 07:44

Aż się wzruszyłam ... Angel rośnij zdrowo :kotek:
Strasznie żal pozostałych kociaczków :((((
obrazek obrazek

Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent

Post autor: Kamila » 27 paź 2017, 12:07

w tej smutnej historii jest jeden okruszek szczęścia :milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
Kamila
obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Britabby*PL”