FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 23 sie 2018, 10:46

CAT CLUB SOPOT KLUB MIŁOŚNIKÓW KOTÓW
SERDECZNIE ZAPRASZA NA XXVII i XXVIII MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ KOTÓW 20-21.10.2018
PATRONAT:
BURMISTRZ MIASTA RUMI P. Michał Pasieczny
MIEJSCE WYSTAWY:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Mickiewicza 49
84-230 Rumia


ZAPROSZENI SĘDZIOWIE:
Mrs. Britta Busse (DE) 1,2,3,4
Mrs. Kateryna Ovanesian (UA) 2,3
Mrs. Tetiana Boiko (UA) 1,2,3,4
Mrs. Satu Hämäläinen (FI) 1,2,3,4

Szef stewardów:
Marzena Włodarska- ari-gan@wp.pl
Prowadzący Wystawę:
Roman Grabara


Program Wystawy:
8:00-9:30 Przyjęcia Kotów w sobotę
9:00-9:30 Przyjęcia Kotów w niedzielę
9:30-9:45 Korekta koloru
10:00~14:30 Ocena Kotów
~16:00~18:00 Best In Show-Sobota
~15:30~17:00 Best In Show-Niedziela
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 23 sie 2018, 10:57

Opłata 1 dzień 2 dni
Koty klasa:

1,3,5,7,9,11,12 - 100zł 160zł
2, 4, 6, 10 - 90zł 140zł
Koty Domowe, Weteran - 50zł 100zł
Mioty - 200zł 250zł
Podwójna Klatka - 50zł 100zł
Ustalenie koloru - 50zł
Płatność na Wystawie - 50zł/Os.

Wystawcy zagraniczni – EURO
Opłata 1 dzień 2 dni
Koty klasa:
1,3,5,7,9,11,12 - 30 E 50 E
2, 4, 6, 10 - 25 E 40 E
Koty Domowe, Weteran - 15 E 30 E
Mioty - 50 E 70 E
Podwójna Klatka - 20 E 30 E
Ustalenie koloru - 20 E

Prosimy o dokonanie wpłat na konto:
Cat Club Sopot do dnia 16.10.2018
86 1240 5354 1111 0010 6087 1517
W tytule wpisując Imię i Nazwisko Wystawcy oraz Imię i Przydomek Kota
Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikacje danych osobowych zgłaszającego przez Organizatora Wystawy Cat Club Sopot Klubu Miłośników Kotów
Dyplomy będą wydawane po Panelu BIS.

ZASADY UCZESTNICTWA W WYSTAWIE:
Na terenie Wystawy mogą uczestniczyć tylko Koty, które ukończyły 4 miesiące życia, są umieszczone w Katalogu i przeszły kontrolę weterynaryjną. Zgodnie z obowiązującymi regulaminami FiFe i FPL przez cały czas trwania Wystawy Koty muszą przebywać w klatkach. Prośbę o ustalenie koloru prosimy składać na druku zgłoszenia na Wystawę. Na Wystawie obowiązuje zakaz sprzedaży Kociąt. Organizator zastrzega sobie prawo korekty programu Wystawy. Organizator nie zapewnia krzeseł Wystawcom. Ocena sędziów jest ostateczna i nie może być oprotestowana. Wymiary klatek Wystawowych dla 1 Kota 60cm długość x 60cm szerokość x 65cm wys. Klatki nie mają pełnego dna. Po przesłaniu zgłoszenia i umieszczeniu w katalogu Wystawca zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za Kota, bez względu na to, czy Kot zostanie oceniony, czy będzie miał absencję/Regulamin Wystawowy FiFe- rozdz. 1.15 pkt. E
UWAGA:
1.Klatki dla zgłoszonych kotów przygotowane będą w sektorach.
2.Wystawcy sami dokonują wyboru sektora i klatki/klatek zgodnie z liczbą zgłoszonych kotów.
3.Obowiązkiem Wystawcy, jest zawieszenie na klatce numeru katalogowego kota/kotów (numery katalogowe z zawieszkami znajdować
się będą w kopertach z Dokumentami Wystawy).

WARUNKI WETERYNARYJNE:
1. Koty uczestniczące w Wystawie muszą być zachipowane (dotyczy także miotów), zdrowe, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych. Muszą posiadać zaświadczenie o stanie zdrowia wydane przez lekarza weterynarii nie wcześniej niż 3 dni przed WYSTAWĄ.
2. Wystawca musi posiadać dla każdego kota książeczkę zdrowia lub paszport.
3. Obowiązkowe są szczepienia przeciwko wściekliźnie, katarowi kociemu i panleukopenii dokonane nie wcześniej niż 2 lata (730 dni) i nie później niż 15 dni przed wystawą. Kocięta do 7 miesiąca życia, nie muszą być szczepione przeciwko wściekliźnie.
4. Koty białe, muszą posiadać zaświadczenie lekarskie o stanie słuchu(Reg. Wystawowy FIFe 3.5).
5. Wystawiane koty muszą mieć skrócone pazurki. (Reg. Wystawowy FIFe 3.4).
6. Jeśli w trakcie przyjmowania kota na wystawę, bądź w trakcie wystawy, lekarz weterynarii stwierdzi objawy chorobowe u kota, taki kot razem z innymi kotami należącymi do danego wystawcy, zostaje natychmiast usunięty z hali wystawowej. (Reg. Wystawowy FIFe 3.)
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 17 paź 2018, 23:17

Stoiska :
ALEX
Pani Małgorzata Stochaj
Krówki i żelki
Kawa i herbata Pani Izabela Olimpia Hake
SIMPLY MADE - fantastyczne modułowe drapaki/legowiska i inne piękne akcesoria (istnieje możliwość zamówienia i odbioru na wystawie , RABATY!!!!)
Rękodzieło Pani Iza Bijak
ARION-karma
K.T. Sowa - rękodzieło i karma
Studio fotograficzne MIA Pani Anny Wojciulewicz - piękne sesje, pełen profesjonalizm https://www.facebook.com/Mia.zwierz/
PREMIUM FOR ANIMALS

Od wystawców z Polski nie jest wymagane szczepienie kotów przeciwko wściekliźnie. Szczepienie przeciwko wściekliźnie wymagane jest wyłącznie od kotów pochodzących z innych krajów UE niż Polska i krajów trzecich.


Na wystawie będą również:
LEOLAND - drapaki
Dekoramik - koszulki i torby z nadrukami
W.Wis - szklane figurki wykonane przy palniku, szkatułki, kuferki itp. wykonane z jednego kawałka drewna


ILOSC KOTOW Z PODZIALEM NA RASY:
PER - 4
ACL - 1
MCO - 29
NFO - 11
RAG - 20
SBI - 1
SIB - 3
ABY - 4
BEN - 11
CHA - 2
CRX - 1
DRX - 8
RUS - 9
SPH - 1
SIA - 1
HCS - 3
NEM - 4
SIN - 1
BLH - 2
BSH - 60

---------------------------
Razem: 176



SUPER SUPER nie ma BUR !!
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 20 paź 2018, 14:23

Koty BLH i BSH wystepujace w wystawie:

BLH

Color: BLH a
Class: 9 females
85. HESTIA MISIOWEBRYSIE*PL, BLH a -
F: IC BOOGIE GINGER MEADOW*PL BSH a 2016-12-12
M: SARA ZŁOTY GRAL*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Anna Zielińska PL Ow: Zielińska Anna


Color: BLH n 03
Class: 12 males
86. DIONIZOS LARVIK*PL, BLH n 03 -
F: NERON DOMINATOR*PL BLH b 2018-06-18
M: POPPEA DOMINATOR*PL BLH f03 (Sat+sun) 1,0
Br: Katarzyna Lewandowska PL Ow: Lewandowska Katarzyna
________________________________________
BSH

Color: BSH w 62
Class: 7 males
87. CH INDIANA JONES GRACEVILLE, BSH w 62 -
F: EC AIR JORDAN`S URAL BSH w 62 2015-12-12
M: *CH,*ASC HARLETT TERRANOVA, AL`13 BSH f (Sat+sun) 1,0
Br: Magdalena Gapska PL Ow: Gapska Magdalena

Class: 12 males
88. PEARL MERLINOWO*PL, BSH w 62 -
F: IC INDIANA JONES GRACEVILLE*PL BLH w62 2018-05-10
M: BLOSSOM ZOJA*PL BSH c (Sat+sun) 1,0
Br: Magadalena Gapska PL Ow: Gapska Magdalena


Color: BSH w 63
Class: 9 females
89. LAVINIA MERLINOWO*PL, BSH w 63 -
F: IC INDIANA JONES GRACEVILLE*RU BSH w62 2017-08-30
M: HOLLY CHAMP FIT*PL BSH g03 (Sat+sun) 0,1
Br: Magdalena Gapska PL Ow: Gapska Magdalena


Color: BSH n
Class: 12 males
90. COELUS LARVIK*PL, BSH n -
F: YOUR MAJESTY DAVINCI BSH o 2018-05-08
M: AURORA LARVIK*PL BLH f (Sat+sun) 1,0
Br: Katarzyna Lewandowska PL Ow: Lewandowska Katarzyna


Color: BSH a
Class: 1 females
91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM, BSH a -
F: CH EL-MAREES OF ``DENVER`` VON DER VILLA KAISER*DE BSH a 2015-03-31
M: F`LORI SENS LAVRES, CZ BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Małgorzata Wójcik PL Ow: Wójcik Małgorzata

Class: 5 males
92. IC PL*PALLADIUM F`TIAN TIAN, BSH a -
F: IC SPIKE VAN BLACK LAKE BSH a 2016-05-15
M: PL*PALLADIUM SEMELE BSH a (Sat) 1,0
Br: Kinga I Iwona Krzyżewska PL Ow: Krzyżewska Kinga I Iwona

Class: 5 females
93. IC INGRID CAT`S AVENUE*PL, BSH a -
F: INKY IMAGINE ROXERA*LT BSH a 2015-08-30
M: IC JACINTHE DES GRENADINES DE CELAN BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Beata Michalak PL Ow: Michalak Beata

Class: 7 males
94. CH ALIMUR`S ONEGIN, BSH a -
F: *WCH, *TP FREDI KATES AKIS*LT BSH a 2016-08-25
M: *GIC EE*WHITNEY BEAUTY FERETTY BSH a (Sat) 1,0
Br: Alexey Vaivantsev RU Ow: Ławrynowicz Jolanta

Class: 7 females
95. CH NANUSHKA LEŚNE RANCZO*PL, BSH a -
F: RUSLAN OF HAND SONNENBERG BSH a 2016-09-09
M: CAPOEIRA LEŚNE RANCZO*PL BSH a (Sat) 0,1
Br: Sylwia Wielgosz PL Ow: Kondej Antoni

Class: 9 males
96. ARMANI BURSZTYNKI*PL, BSH a -
F: BERT NIEBIESKIE MISIE*PL BSH a 2017-06-27
M: DALIA BAJKOWE RANCZO*PL BSH a (Sat+sun) 1,0
Br: Katarzyna Buczkowska PL Ow: Napierała Anna

97. ELMO EXTRA MIŚ*PL, BSH a -
F: CH BERYL ROMELIUSZ*PL BSH a 2017-06-25
M: NUTKA SARANTINA*PL BSH c (Sat+sun) 1,0
Br: Agnieszka Łukasik PL Ow: Łukasik Agnieszka

98. FRANKLIN OF BRING JOY, BSH a -
F: *CH CLEWER PAW`S WALLACE BSH a 2017-12-09
M: DIOSA DANDY CLUB*RU BSH a (Sat+sun) 1,0
Br: Elena Shelukhina RU Ow: Dudzik - Wesoły Joanna

99. LUCJAN NIEBIESKIE MISIE*PL, BSH a -
F: COSMO Z KLUCZWODY*PL BSH a 2017-10-08
M: BETH NIEBIESKIE MISIE*PL BSH a (Sat+sun) 1,0
Br: Agnieszka Łukasik PL Ow: Patelczyk Iwona

100. MARQUIS EMPIRE OF CAT, BSH a -
F: *DGC VIVAT RUSSIA REVIVAL BSH a 2017-12-05
M: GRANDROSHELL PUMA BSH a (Sat+sun) 1,0
Br: Joanna Witczak PL Ow: Witczak Joanna I Jarosław

101. NOLAN OF BRING JOY, BSH a -
F: CHESTER MELIOR*BY BSH a 2016-01-25
M: HONEY CHLOE OF BRING JOY BSH o (Sat) 1,0
Br: Elena Shelukhina PL Ow: Joanna Joanna

102. YIRUMA OF BRING JOY, BSH a -
F: CHESTER MELIOR*BY BSH a 2017-04-08
M: DIOSA DANDY CLUB*RU BSH a (Sun) 1,0
Br: Elena Shelukhina RU Ow: Mrozowska Joanna

Class: 9 females
103. DORIS AKNOIFGOLDEN*PL, BSH a -
F: SC VIKING VON AZURE STAR, DVM BSH a 2017-07-19
M: GIC PALOMA KATES AKIS*LT BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Antoni Kondej PL Ow: Ławrynowicz Jolanta

104. EUFORIA SIDERIS*PL, JW, BSH a -
F: IC GRANDROSHELL LITHIUM BSH c 2017-04-24
M: CH ACURA SIDERIS*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Małgorzata Wójcik PL Ow: Wójcik Małgorzata

105. FIONA NIEBIESKIE MISIE*PL, BSH a -
F: COSMO Z KLUCZWODY*PL BSH a 2017-06-21
M: BETH NIEBIESKIE MISIE*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Agnieszka Łukasik PL Ow: Łukasik Agnieszka

106. GERDA GOLOVENCATS*PL, BSH a -
F: COSMO Z KLUCZWODY*PL BSH a 2017-11-24
M: EMI SUBLIME*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Paweł Ostapiuk PL Ow: Ostapiuk Paweł

107. GINA NIEBIESKIE MISIE*PL, BSH a -
F: BONIFACY NIEBIESKIE MISIE*PL BSH a 2017-06-24
M: INGRA Z KLUCZWODY*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Agnieszka Łukasik PL Ow: Łukasik Agnieszka

Class: 11 females
108. HESTIA SIDERIS*PL, BSH a -
F: IC GRANDROSHELL LITHIUM BSH c 2018-03-07
M: DEJANIRA SIDERIS*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Małgorzata Wójcik PL Ow: Wójcik Małgorzata

Class: 12 females
109. JAZZIE BONAWENTURA*PL, BSH a -
F: SETADI`S XAVIER BSH a 2018-03-31
M: ADEL WESOŁKI*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Katarzyna Nowakowska PL Ow: Patelczyk Iwona

110. PL*NILFGAARD JUNONA, BSH a -
F: CH PL*NILFGAARD RAMZZI BSH a 2018-04-11
M: IC PL*NILFGAARD KATE MOSS BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Martyna Paturalska-Wrotecka PL Ow: Dybowski Piotr

111. XANA PERŁA MAZUR*PL, BSH a -
F: IC PL*PALLADIUM F`TIAN TIAN BSH a 2018-04-23
M: PAMI PERŁA MAZUR*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Joanna Mrozowska PL Ow: Mrozowska Joanna


Color: BSH b
Class: 7 females
112. CH DORIS PUSI NELCIA*PL, BSH b -
F: IC GRANDROSHELL LITHIUM BSH c 2017-07-22
M: IC ANTOSIA PUSI NELCIA*PL BSH b 33 (Sat) 0,1
Br: Marzena Ścisłowska PL Ow: Ścisłowska Marzena


Color: BSH c
Class: 9 females
113. GIULIETTA SIDERIS*PL, BSH c -
F: IC GRANDROSHELL LITHIUM BSH c 2017-08-10
M: SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Małgorzata Wójcik PL Ow: Wójcik Małgorzata

Class: 12 females
114. JANET BONAWENTURA*PL, BSH c -
F: SETADI`S XAVIER BSH a 2018-03-31
M: ADEL WESOŁKI*PL BSH a (Sat) 0,1
Br: Katarzyna Nowakowska PL Ow: Nowakowska Katarzyna

115. PIPI NIEBIESKIE MISIE*PL, BSH c -
F: IC EBBI KOCIA OSTOJA*PL BSH a 2018-06-12
M: DZIDKA NIEBIESKIE MISIE*PL BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Agnieszka Łukasik PL Ow: Łukasik Agnieszka

116. VICTORIA REMIDES, CZ, BSH c -
F: ELMO SILKY BABE, CZ BSH a 2018-05-19
M: CH MIA NALIM, CZ, JW BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Iva Kubiasova CZ Ow: Kubiasova Iva & Karolina Dybowska


Color: BSH e
Class: 7 males
117. CRISTOFERO WESOŁKI*PL, BSH e -
F: NOLAN OF BRING JOY BSH a 2017-01-16
M: GIULIETTA CINKERS*PL BSH g03 (Sat) 1,0
Br: Joanna J Przybyłek PL Ow: Przybyłek Joanna


Color: BSH f
Class: 12 females
118. BELLA AMBER&GREY*PL, BSH f -
F: IC VOM WERNERWALD GABRIO TULLIO BSH e 2018-04-11
M: CH SUPER NOVA BRICATLAND*PL BSH o (Sat+sun) 0,1
Br: Joanna Dudzik - Wesoły PL Ow: Dudzik - Wesoły Joanna

119. BESSY AMBER&GREY*PL, BSH f -
F: IC VOM WERNERWALD GABRIO TULLIO BSH e 2018-04-11
M: CH SUPER NOVA BRICATLAND*PL BSH o (Sat+sun) 0,1
Br: Joanna Dudzik - Wesoły PL Ow: Dudzik - Wesoły Joanna


Color: BSH g
Class: 6 females
120. IP, IC DENERIS CAT`S AVENUE*PL, BSH g -
F: GIC INTAN FILS MONTEGRI*PL BSH a 2014-04-27
M: CH IVETA IN LOVE BONIBRIT*LT BSH g (Sat+sun) 0,1
Br: Beata Michalak PL Ow: Michalak Beata

Class: 9 females
121. CINI MINI FABRICAT*PL, BSH g -
F: GIC BACARDI YUFFIE*PL BSH e 2017-11-03
M: BELLA ASTIBRI*LT BSH a (Sat+sun) 0,1
Br: Sylwia Stawska PL Ow: Froese Julia

Class: 11 females
122. ISABELLE BONAWENTURA*PL, BSH g -
F: CH EDVIN BONAWENTURA*PL BSH a 2018-03-08
M: CH CLEO BONAWENTURA*PL BSH j (Sat) 0,1
Br: Katarzyna Nowakowska PL Ow: Nowakowska Katarzyna


Color: BSH ns 11
Class: 1 males
123. GIC DORIAN SNEZHNY BARS, BSH ns 11 -
F: *CH HIGH HESKET`S SILVER ICE-MAN BSH ns 11 2011-04-27
M: UDELINA SNEZHNY BARS BSH ns 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Irina Goncharova RU Ow: Rabiniak Estera

Class: 5 males
124. IC VALENTINO SILVER ESTIBRI*PL, BSH ns 11 -
F: OCTAVIO EMINUS, CZ BSH ns 11 2015-04-28
M: *JCH CLEOPATRA ESTIBRI*PL BSH ns 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Estera Rabiniak, Anna Cieniek PL Ow: Rabiniak Estera

Class: 9 males
125. MAXIMUS MAŁY MIŚ*PL, BSH ns 11 -
F: HAPPY SPARK RELIANCE BSH ns 11 2017-05-15
M: ENYA MAŁY MIŚ*PL BSH ns11 (Sat+sun) 1,0
Br: Elżbieta Suszczyńska PL Ow: Suszczynska Elzbieta

Class: 7 females
126. RUSSO OLLI, BSH ns 11 -
F: FAVORIT-S ULTRA BSH ns 11 2014-01-18
M: RUSSO VENEZIA BSH ns 11 (Sat+sun) 0,1
Br: Svetlana Nazarova RU Ow: Rabiniak Estera

Class: 10 males
127. OLAF SILVER ESTIBRI*PL, BSH ns 11 -
F: IC, *CH VALENTINO SILVER ESTIBRI*PL BSH ns 11 2017-04-26
M: *CH ISABELLA ZART BSH ns 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Estera Rabiniak, Anna Cieniek PL Ow: Rabiniak Estera

Class: 17 males
128. GIC DORIAN SNEZHNY BARS, BSH ns 11 -
F: *CH HIGH HESKET`S SILVER ICE-MAN BSH ns 11 2011-04-27
M: UDELINA SNEZHNY BARS BSH ns 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Irina Goncharova RU Ow: Rabiniak Estera


Color: BSH ds 11
Class: 9 females
129. WENONA NO DEMETRA, BSH ds 11 -
F: GICH CAMEO COLUMBUS NO DEMETRA BSH ds 11 2016-06-16
M: WCH CAMEO FAUSTINA NO DEMETRA BSH ds 12 (Sat+sun) 0,1
Br: Irina Dementjeva LV Ow: Grzenkowicz Lucyna I Daniel


Color: BSH ny 11
Class: 9 males
130. Y* TAYLOR NOBLE CATS, BSH ny 11 -
F: CHRISTIAN PLUSH GOLDEN KITTY BSH ny 21 33 2017-10-02
M: ELISA VETSKY KALINKA BSH ny 25 (Sat+sun) 1,0
Br: Olga Desenko UA Ow: Grzenkowicz Lucyna I Daniel

Class: 9 females
131. ERIS AKNOIFGOLDEN*PL, BSH ny 11 -
F: GIC,*GRC EE*FELIX ANIRETTE BSH ny 11 2017-08-15
M: IC GINGER ANIRETTE BSH ny 11 (Sat+sun) 0,1
Br: Antoni Kondej PL Ow: Ławrynowicz Jolanta

Class: 12 males
132. FELIX AKNOIFGOLDEN*PL, BSH ny 11 -
F: GIC,*GRC EE*FELIX ANIRETTE BSH ny 11 2018-03-26
M: IC GINGER ANIRETTE BSH ny 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Antoni Kondej PL Ow: Kondej Antoni


Color: BSH ny 22
Class: 15 males
133. FOGGY AKNOIFGOLDEN*PL, BSH ny 22 -
F: GIC,*GRC EE*FELIX ANIRETTE BSH ny 11 2018-03-26
M: IC GINGER ANIRETTE BSH ny 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Antoni Kondej PL Ow: Kondej Antoni


Color: BSH b 03
Class: 9 males
134. KRIS ROYAL EDELWEISS, BSH b 03 -
F: *CH GUDVANGEN`S VAN GOGH BSH d 01 62 2017-08-15
M: CECILIA EDELWEISS BSH b 03 (Sat+sun) 1,0
Br: Inna Osipova UA Ow: Jędruch Dominika


Color: BSH e 03
Class: 7 females
135. ANGEL AMBER&GREY*PL, BSH e 03 -
F: IC VOM WERNERWALD GABRIO TULLIO BSH e 2017-11-01
M: IC ALPHA QUEEN KITTY GARDEN*PL BSH g 03 (Sat+sun) 0,1
Br: Joanna Dudzik - Wesoły PL Ow: Dudzik - Wesoły Joanna


Color: BSH b 33
Class: 5 females
136. IC ANTOSIA PUSI NELCIA*PL, BSH b 33 -
F: IC AVARI FABRICAT*PL BSH b 33 2015-03-20
M: IC NEL BURCUSIE*PL /WCF/ BSH b 33 (Sat) 0,1
Br: Marzena Ścisłowska PL Ow: Ścisłowska Marzena


Color: BSH p
Class: 9 males
137. ZACHARY BRICATLAND*PL, BSH p -
F: BASIK DAS LABSAL BSH o 2017-10-16
M: GRETA BESICATBRI*PL BSH o (Sat) 1,0
Br: Barbara Kawalerowicz PL Ow: Ziółkowska Katarzyna


Color: BSH ns 21 33
Class: 7 males
138. CH BG*ESKIMO POLARIS, BSH ns 21 33 -
F: *IC VIVA VOGUE ULTRAMARIN BSH ns 11 2017-01-17
M: KIMBA HANAE, CZ BSH ny 25 (Sat+sun) 1,0
Br: Vanya Kotarova BG Ow: Sass Edyta


Color: BSH ny 25
Class: 15 males
139. IC CARL AKNOIFGOLDEN*PL, BSH ny 25 -
F: GIC,*GRC EE*FELIX ANIRETTE BSH ny 11 2017-03-19
M: IC GINGER ANIRETTE BSH ny 11 (Sat+sun) 1,0
Br: Antoni Kondej PL Ow: Kondej Antoni

Class: 9 males
140. GREAT FRIENDS OTHELLO, BSH ny 25 -
F: *GIC EMIR GOLD REGINA MARGOT BSH ny 25 2016-09-01
M: DIANA`S DREAM YOLANDA BSH ny 25 (Sat+sun) 1,0
Br: Viktorija Khodeeva UA Ow: Ławrynowicz Jolanta

Class: 15 females
141. GOLDEN TIGER IRISKA, BSH ny 25 -
F: *IC RARE COLOR JERRY OF GOLDEN TIGER BSH ny 25 2016-09-13
M: BONYA FROM RAVEN CITY BSH ny 25 (Sat+sun) 0,1
Br: Marina Kustrich UA Ow: Kondej Antoni


Color: BSH by 21 33
Class: 9 males
142. LUCKY BEAUTY FACTORY, BSH by 21 33 -
F: LEMURCAT ZEVS BSH x (by 11) 2017-09-17
M: FANTAGHIRO LILAC GOLDEN ESTIBRI*PL BSH x (cy 11) (Sat+sun) 1,0
Br: Joanna Ziembicka BY Ow: Ziembicka Joanna


Litters
Class: 16 litters
143. "A" HODOWLA GOLD DAR*PL, BSH -
F: GREAT FRIENDS OTHELLO BSH ny 25 2018-04-11
M: GOLDEN TIGER HERMIONE BSH ny 25 (Sat+sun) miot
Br: Jolanta I Małgorzata Ławrynowicz PL Ow: Ławrynowicz Jolanta

144. "E" HODOWLA BRIGHT ART* PL, BSH -
F: WCH JAGGER OF BRING JOY BSH d 2018-05-26
M: JAMAICA CAMEO ESTIBRI * PL BSH ds25 (Sat+sun) miot
Br: Lucyna I Daniel Grzenkowicz PL Ow: Grzenkowicz Lucyna I Daniel

145. "F" HODOWLA ADAWE*PL, BSH -
F: GIC RIKS SALOMON MARIELLA BSH ns 11 2018-06-05
M: BASTET HOUSE BETSY BSH n 25 (Sat+sun) miot
Br: Zdzisław Mikielewicz PL Ow: Mikielewicz Zdzisław

146. "G" HODOWLA AKNOIFGOLDEN*PL, BSH -
F: IC CARL AKNOIFGOLDEN*PL BSH ny 25 2018-06-20
M: IRISKA GOLDEN TIGER*UA BSH ny 25 (Sat+sun) miot
Br: Antoni Kondej PL Ow: Kondej Antoni
________________________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 20 paź 2018, 15:26

Dzisiejsze BIVy w BSH

91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1

113. GIULIETTA SIDERIS*PL 0,1 BSH c 9

126. RUSSO OLLI 0,1 BSH ns 11 7

130. Y*TAYLOR NOBLE CATS 1,0 BSH ny 11 9

108. HESTIA SIDERIS*PL 0,1 BSH a 11
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 20 paź 2018, 15:52

Dzisiejsze NOM do BIS w kat III

KOCURY DOROSLE
74. IC AMBERSANDS DAVOS SEAWORTH 1,0 BEN n 24 5
87. CH INDIANA JONES GRACEVILLE 1,0 BSH w 62 7
101. NOLAN OF BRING JOY*RU 1,0 BSH a 9


KOTKI DOROSLE
91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1
112. CH DORIS PUSI NELCIA*PL 0,1 BSH b 7
121. CINI MINI FABRICAT*PL 0,1 BSH g 9
126. RUSSO OLLI 0,1 BSH ns 11 7


MLODZIEZ
80. JUROLSCAT KALIPSO 0,1 BEN n 24 11
108. HESTIA SIDERIS*PL 0,1 BSH a 11


KOCIETA
111. XANA PERŁA MAZUR*PL 0,1 BSH a 12
114. JANET BONAWENTURA*PL 0,1 BSH c 12
118. BELLA AMBER&GREY*PL 0,1 BSH f 12


KASTRATKI
120. IP, IC DENERIS CAT`S AVENUE*PL 0,1 BSH g 6


KASTRATY
127. OLAF SILVER ESTIBRI*PL 1,0 BSH ns 11 10


VETERANY
128. GIC DORIAN SNEZHNY BARS 1,0 BSH ns 11 17


MIOTY
144. "E" HODOWLA BRIGHT ART* PL litter BSH 16
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 20 paź 2018, 17:48

Dzisiejsze BIS i BOS w kat III


101. NOLAN OF BRING JOY*RU 1,0 BSH a 9 - BOS male cat III

91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1 - BIS female cat III

80. JUROLSCAT KALIPSO 0,1 BEN n 24 11 - BIS young cat III

111. XANA PERŁA MAZUR*PL 0,1 BSH a 12 - BIS kitten cat III

120. IP, IC DENERIS CAT`S AVENUE*PL 0,1 BSH g 6 - BIS neuter female cat III

127. OLAF SILVER ESTIBRI*PL 1,0 BSH ns 11 10 - BIS neuter male cat III

128. GIC DORIAN SNEZHNY BARS 1,0 BSH ns 11 17 - BIS veteran cat III

144. "E" HODOWLA BRIGHT ART* PL litter BSH 16 - BIS litter cat III
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 20 paź 2018, 17:51

91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1 - BOB 3
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 21 paź 2018, 15:20

Niedzielne BIVy w BSH


91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1

111. XANA PERŁA MAZUR*PL 0,1 BSH a 12

113. GIULIETTA SIDERIS*PL 0,1 BSH c 9

126. RUSSO OLLI 0,1 BSH ns 11 7

132. FELIX AKNOIFGOLDEN*PL 1,0 BSH ny 11 12
Obrazek

Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 5142
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Re: FPL: Rumia 20-21.10.2018 ( CC Sopot )

Post autor: CZANKRA » 21 paź 2018, 16:02

Dzisiejsze NOM do BIS w kat III

KOCURY DOROSLE
75. GIC DANIEL INSPIRATION OF BENGAMUR 1,0 BEN n 24 3
100. MARQUIS EMPIRE OF CAT 1,0 BSH a 9
123. GIC DORIAN SNEZHNY BARS 1,0 BSH ns 11 1


KOTKI DOROSLE
77. GIC FLORENCE JAGODOWY KOT*PL 0,1 BEN n 24 3
91. SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM 0,1 BSH a 1
126. RUSSO OLLI 0,1 BSH ns 11 7


MLODZIEZ
80. JUROLSCAT KALIPSO 0,1 BEN n 24 11
108. HESTIA SIDERIS*PL 0,1 BSH a 11


KOCIETA
111. XANA PERŁA MAZUR*PL 0,1 BSH a 12
116. VICTORIA REMIDES*CZ 0,1 BSH c 12
118. BELLA AMBER&GREY*PL 0,1 BSH f 12


KASTRATKI
120. IP, IC DENERIS CAT`S AVENUE*PL 0,1 BSH g 6


KASTRATY
127. OLAF SILVER ESTIBRI*PL 1,0 BSH ns 11 10


MIOTY
144. "E" HODOWLA BRIGHT ART* PL litter BSH 16


VETERANY
128. GIC DORIAN SNEZHNY BARS 1,0 BSH ns 11 17
Obrazek

ODPOWIEDZ