Gumi i Pączek szukają domów - srebrne koty pohodowlane

Mam nadzieję, że uda się chociaż czasami znaleźć dom dla tych kudłaczy, którym nie poszczęściło się tak, jak naszym pieszczochom.
Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Hodowla: Ars Britannica*PL
Kontakt:

Gumi i Pączek szukają domów - srebrne koty pohodowlane

Post autor: J'adore Jasmine » 14 wrz 2019, 12:38

Witam wszystkich,

bardzo dawno nie było mnie na Forum, ale dzisiaj miły telefon przypomniał mi, jak duża i pozytywna jest siła tego miejsca.

W tym roku w naszej hodowli dużo się zmienia i niestety niektóre starsze koty przechodzą na emeryturę. To dla mnie zawsze wielkie przeżycie i czasem naprawdę trudno jest się rozstać. Z drugiej strony koty, które do tej pory były alfami i wiodły prym, spadają w hierarchii i są zwyczajnie dominowane przez młodsze pokolenie.

Szukamy domków adopcyjnych, takich najlepszych na świecie, dla Pączka - CH Hadrian Ars Britannica*PL oraz Gumi, CH Hermiona Jean Silverium*PL, a być może także dla mojej kochanej Fanabelli Ars Britannica*PL, która jest kastratką od kilku lat, ale wciąż myśli,że jest człowiekiem i choć dla mnie najkochańsza na świecie, leje z kretesem młodsze kotki..i bardzo potrzebuje mamy na pełny etat.

Wkleję tutaj informację z naszej strony, bo jakoś trudno mi dzisiaj bez emocji napisać o moich kocich dzieciakach. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i oczywiście zaproszę do zapoznania się z wybranym skarbem. Kot musi polubić człowieka, a człowiek uznać kota za najcudowniejszego na świecie :)

Kuku i Pączek mieszkają razem. Gumisia z Pączkiem również dobrze się dogaduje. Gumi jest cudownym opiekuńczym kotem i aktualnie robi za mamę - opiekunkę kotki, która przyjechała do nas z zaprzyjaźnionej hodowli. Chciałabym, by mogła zmienić dom z jednym z naszych maluchów. Z obcymi dorosłymi kotami może się nie dogadać, bo choć to najsłodszy kot dla ludzi, to ma ciężką łapkę i nie raz wymierzyła nią kocią sprawiedliwość.

A poniżej obiecana informacja:

Na nowe Rodziny, najchętniej troszkę bardziej dorosłe, czekają nasze starsze koty pohodowlane.

Pączuś, ojciec wielu naszych kotów, czyli CH Hadrian Ars Britannica*PL jakoś się zasiedział i choć od marca jest po kastracji to dopiero dojrzałam do tego, by dać mu nowy domek. Nie znaczy, jest grzeczny i śliczny. Kocha głaskanie i to mądry kot.

CH Hadrian Ars Britannica*PL

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szukamy także domu dla Gumisi,czyli CH Hermiony Jean Silverium*PL. Moja gwiazdka jest już po zabiegu i szuka kogoś komu będzie mogła posiedzieć na kolanach i pomruczeć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest też Fanabella, ale tu nadal trwa konflikt serca z rozumem, bo Kuku to moja odwieczna miłość, mądra, piękna i inteligentna, ale także kotka, na której wspaniałe futerko mam ogromną alergię. Czas pokaże, może ktoś pokocha Kuku tak mocno jak ja i wtedy zmieni dom.

Fanabella Ars Britannica*PL

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Adopcje naszych kotów są odpłatne. Koszt to 600zł. Wszystkie opuszczają dom po zabiegu kastracji, mają przebadane FIV, FELV, PKD, często także wyczyszczone ząbki, czy zrobione badania. Wszystkie trzy koty przyszły na świat w naszym domu, są kochane i bardzo socjalne.

Zapraszam do kontaktu z nami. Kociaki i koty można obejrzeć w hodowli po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Chętnie opowiem o nich więcej także telefonicznie.

Tu znajdziecie wszelkie namiary na nas: www.arsbritannica.pl, ale także na Facebooku i Instagramie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Ars Britannica*PL
Hodowla Kotów Brytyjskich Srebrnych Cieniowanych, Cameo & Colourpoint
http://www.arsbritannica.pl

Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent

Re: Gumi i Pączek szukają domów - srebrne koty pohodowlane

Post autor: Kasik » 14 wrz 2019, 13:30

Jakie one wszystkie śliczne i kochane :serce: Oby znalazły najlepsze domki.

Zawolam Freso, on szuka koteczki :kotek:
obrazekobrazek

Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Kontakt:

Post autor: J'adore Jasmine » 14 wrz 2019, 13:43

Bardzo dziękuję <3 <3 i pozdrawiamy razem z kotkami
Ars Britannica*PL

Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Kontakt:

Post autor: J'adore Jasmine » 14 wrz 2019, 13:44

Bardzo dziękuję <3 <3 i pozdrawiamy razem z kotkami
Ars Britannica*PL

Fresu

Post autor: Fresu » 14 wrz 2019, 14:03

Dziękuję za informacje, ale do nas pójdzie Aldo z... Ars Britannica. Tak, po telefonie p. Kasi sontaktowaliśmy się z p. Anią i moją żonę i syna niesamowicie ujął właśnie Aldo. Jest już zarezerwowany, a my teraz skupiamy się na ostatnich chwilach z Misią. Niemniej pozostałym kotom życzymy jak najlepiej i też popytamy znajomych czy nie byliby zainteresowani Waszymi brytyjczykami.

PS. P. Aniu, widzę że nasza rozmowa zainspirowała Panią do napisamia tutaj tego posta. :)

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Post autor: yamaha » 14 wrz 2019, 16:32

Ojeeeeeeeeeeeeeej, kogo ja widze ? :party: :radocha:
Nie bede smiecic, bo to adopcyjny wazny watek, ale BARDZO SIE CIESZE, ze zajrzalas na forum ! :kwiatek:
Kociska przecudne i przeslodnie (Hadrian jaki MICHU ojojojojoj :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :serce: ), zycze blyskawicznego znalezienia dla nich cudownych domkow :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.

Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Kontakt:

Post autor: J'adore Jasmine » 19 wrz 2019, 11:46

Cześć Yamaha :)

Aż chciałoby się powiedzieć "widzisz i nie grzmisz", bo znowu przepadłam na rok :) Kciuki potrzebne, bo jakoś na razie nikt nawet nie pyta o moje dzieciaki :(
:facepalm:

Mam nadzieję, że dostaną fajne domki.
Pozdrowienia i słonecznego dnia :redrose:
Ars Britannica*PL

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: MoniQ » 19 wrz 2019, 13:53

O Boziuniu, ja bym brała bez wahania... :milosc: :serce: :milosc:

Trzymam kciuki za najlepszy nowy dom! :kciuki: :kotek:
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Kontakt:

Post autor: J'adore Jasmine » 27 wrz 2019, 12:15

Bardzo dziękujemy.

Wczoraj Gumisia pojechała z nową Mamą do domu. Zamieszka z roczną ragdollką. Prosimy o dużo kciuków za zaprzyjaźnianie.
Mi smutno, ale Mama super, więc oby się udało.

Natomiast o Pączka nikt a nikt nie pyta. Muszę zrobić nowe zdjęcia, bo on jest i ładny i mądry i kochany i chyba także ja wreszcie dojrzałam.

Pozdrawiamy i proszę o kciuki...
Ars Britannica*PL

Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: MoniQ » 27 wrz 2019, 14:27

J'adore Jasmine pisze:
27 wrz 2019, 12:15
Natomiast o Pączka nikt a nikt nie pyta. Muszę zrobić nowe zdjęcia, bo on jest i ładny i mądry i kochany i chyba także ja wreszcie dojrzałam.

Pozdrawiamy i proszę o kciuki...
Ale jak to możliwe? :shock: Przecież to KOT CUDO! :milosc:

Trzymam :kciuki: :kotek:
Tymczasem... - blog o kotach, jedzeniu i życiu

http://www.kociklik.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Adopcje”