Hidden Tiger*Pl

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Kontakt:

Post autor: Monika » 03 cze 2010, 14:19

Zdjęcie rewelka, "jka pies z kotem" - to pzysłowie chyba powinno nabrać innego sensu <mrgreen>

HiddenTiger*PL
Hodowca
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL » 14 cze 2010, 01:54

Mój pies jest niesamowity kocha go cały świat <mrgreen>
Film Superhero Goran
<rotfl>
Anka
Obrazek

HiddenTiger*PL
Hodowca
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL » 10 gru 2010, 00:32

Dawno nas tu nie było, nawal spraw brak czasu ciągle chore dziecię (ach ten pierwszy rok szkoły). Koza salonowa porosla jak żubr na zimę, normalnie nie przypuszczałam ze może takiego futra dostać. Od niedzieli mamy w domu 11 bulterierów, Tola powiła długo wyczekiwane szczenięta w liczbie 9. Tempo porodu - bazooki 4,5 godziny jej to zajeło nie nadążałam oporządzać malców. teraz ślęczę dnie i noce nad dziećmi bo buliny są jak słoń w składzie porcelany, przygniatają, i im bardziej się starają tym im gorzej wychodzi <mrgreen> Naprawdę to hardcore w porównaniu z kotami.
Sypiam po 3-4 h na dobę :-P
Sytuacja z dzisiaj, Tola zabrała się za oporządzanie maluchów, oczywiście tylko siki bo kupy mam sobie sama wyciągać :-? ( tu dodam, że jest smakoszem kociej kuwety więc obrzydzenie do własnych dzieci jest dla mnie niezrozumiale) no ale chociaż brzuchy im wymasuje. oporządziła jedno dziecko zabrała się za drugie, po drugim opadła umęczona matczynymi obowiązkami na to pierwsze dziecko łbem. Malec piszczy najpierw delikatnie, potem z pełna histerią i próbuje się wydostać Tola patrzy oszalałym z przerażeniem wzrokiem łypie bialkami MORDUJĄ MI DZIECKO!!! na mnie na koleżankę moją oczym,a jak 5 zł strzela po pokoju w końcy dostrzegam wyrzut - to pewnie ty mi dziecko maltretujesz przyznaj się!!! Płaczę se śmiechu i w końcu wyciągam szczenię spod jej łba. To akurat jest norma gorzej jak cielskiem przygniecie więc tak oto nie sypiam prawie i na ciągłym oriencie jestem.

Panna Bzikotka wygląda przepięknie, antykoncepcja po dzieciach zdzialała cuda, choć zanim w pełni ją uciszyła minął prawie miesiąc... W sobotę do nowego domku jedzie Azzaro, Armaniś mieszka w Gdyni więc mam nadzieję go widywać . Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!
Anka
Obrazek

Awatar użytkownika
kizior
Hodowca

Post autor: kizior » 10 gru 2010, 08:48

dawno Was nie było. to faktycznie jest co robić. jak malce podrosną, to prosimy o fotki bandy psiaków <mrgreen>

Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Kontakt:

Post autor: manita » 10 gru 2010, 09:03

małe bulle boskie gapy! uwielbiam ten ich specyficzny wygląd mordek. moi tesciowie mają dwa. pozdrawiam serdecznie zycząc więcej czasu.
Anita & Simon, Bazyl i Apsik

FaBriCat
Hodowca
Hodowla: FaBriCat*PL
Kontakt:

Post autor: FaBriCat » 05 maja 2011, 00:40

Ale miło się czyta o całej gromadzie.
Musicie mieć w domu super atmosfere.
Mieszkac na wsi to marzenie mojego narzeczonego, moze kiedyś mu się spelni i wyniesiemy siena wieś. Poki co zadawalam się słuchaniem radia Kaszebe.
Chociaz zawsze mi się wydawało ze Puck juz się zrobił bardziej "miastowy", ale skoro można miec koze i stado królików to znaczy ze jest "wsiowo' :) Pozdrowionka
"Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą"

ODPOWIEDZ