Pilnujcie porządku :)
Obrazek

Nasze Lwy

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci

Re: Nasze Lwy

Post autor: yamaha » 23 kwie 2018, 14:23

Agnieszko :hug:
Nie znamy sie, oczywiscie, a wlasciwie to troszke jednak znamy, dzięki temu miejscu :kwiatek:

BARDZO sie ciesze, ze moge znow Cie czytac :kwiatek:
Bo mam do Twoich kociakow niewatpliwa slabosc :lol:
No kudlate :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: sa no, co ja poradze :lol:

I wierze, ze to "zawieszenie" hodowli, na jakis czas, zaden tam KONIEC. :nie:
I ze zza chmur wyjdzie slonce, wszystko sie w Toim zyciu pouklada i znow bedzie "wlochato" :mrgreen:
Obrazek Nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś. Obrazek

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Hodowla: Agilis Cattus*PL
Kontakt:

Re: Nasze Lwy

Post autor: Dorszka » 23 kwie 2018, 22:24

Agnieszko, bardzo się cieszę, że się odezwałaś :serce: Każde schody kiedyś się kończą, a po ostatnim stopniu w górę będzie już tylko spokojne zejście.

Odpowiadaj ludziom spokojnie, niestety realia są takie, że większość ludzi właśnie z powodu kłopotów oddaje bądź sprzedaje dorosłe koty. Dlatego są tacy podejrzliwi. Ale uda się, jestem pewna, sama długo czekałam na dom dla swoich dorosłych kotek, które oddała mi poprzednia opiekunka po trzech latach, było dużo rozmów, dużo ludzi oburzonych, że nie są za darmo. Dużo takich, którzy chcieli jedną, bo "maja już niebieską i czarną, i kremowa tak fajnie by się komponowała". Naprawdę długo trwało, zanim znalazł się dom, i w chwili, kiedy zdecydowałam się rozdzielić dziewczynki (były siostrami), znalazł się dom, który wziął je obie. Gdy jesteśmy cierpliwi, udaje się :)

Agnieszko, zaglądaj częściej!
Dorszka
Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL, Obrazek Koci Behawiorysta DipCABT (Coape)

Obrazek Obrazek obrazek

ODPOWIEDZ